Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Маґвайр знову допоміг забити голи. Але, як зазвичай, не своїй команді

Маґвайр знову допоміг забити голи. Але, як зазвичай, не своїй команді

Англієць продовжує грати у антифутбол.

26 вересня 2022, 23:26

Гаррі Маґвайр знову показав свої ненайкращі захисні навички в 6 раунді Ліги націй в матчі Англії проти Німеччини (3:3).

На 50 хвилині поєдинку захисник у власному штрафному майданчику сфолив проти Мусіали й тим самим заробив пенальті, який впевнено реалізував Гюндоган.

Другий гол німці забили також не без його участі. На 67 хвилині захисник після невдалих дій втратив м'яч на половині поля суперника, з чого і почалась атака Німеччини, після якої Гаверц забив гол. Маґвайр встиг добігти до власного майданчика до моменту удару, але там вже також був безсилий проти неперевершеного удару гравця «Челсі».

Зрештою англійці таки відіграли 2 м'ячі за 8 хвилин і навіть вийшли вперед на 83 хвилині, але на 87 знову пропустили (дубль Гаверца). Матч закінчився нічийними 3:3.