Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Нідерланди розтрощили Румунію – добили дублем Малена після 80-ї

Кривдники України їдуть додому.

Блог — Телевізор
2 липня, 21:30
14

Румунія і Нідерланди відкрили останній день 1/8 фіналів Євро-2024. Команда Роналда Кумана повністю домінувала і перемогла – 3:0.

• Стартові склади команд:

• Рахунок відносно оперативно відкрив Коді Гакпо – змістився у штрафний майданчик і пробив потужно в центр.

Потужно – це не перебільшення: мʼяч розвинув швидкість у 121 км/год, завдяки чому гол став третім за потужністю на цьому Євро.

• Далі здебільшого Нідерланди намагалися подвоїти перевагу. На 26-й Де Врей головою, здавалося, пробив у ворота – але насправді мʼяч полетів зовні від сітки.

• А на 39-й Хаві Сімонс пробував подати навіс рабоною. Було не ефективно, але точно ефектно.

• Трьома хвилинами раніше стався не дуже приємний епізод – Васіле Могош врізався головою в плече Думфріса, завалився та почав моторошно розмахувати руками. Імовірно, причиною такий панічних рухів є збите дихання.

Захисник не зміг продовжити гру, на 38-й хвилині його замінив Богдан Раковiцан.

• На 50-й хвилині гравці Нідерландів вимагали пенальті: мʼяч влучив у лікоть Богдана Раковіцана після удару Рейндерса. Арбітри вирішили, що все ж природне положення.

• Депай був достатньо активним – але не завжди ефективним. Як у моменті на 54-й, де настільки довго приймав мʼяч перед ударом, що захисники Румунії встигли буквально перегородити ворота.

• На 58-й Ван Дейк після кутового теж був близьким до голу – стійка.

• А на 63-й трохи рахунок побув навіть 2:0 на користь Нідерландів: Коді Гакпо забив унаслідок кутового. Щоправда, ВАР виявив офсайд.

• Ще один момент, де Нідерланди мали збаивати, був у Джої Вермана – теж ні.

• І лише на 83-й Нідерланди все ж заштовхали другий – теж за участі Гакпо! Той допрацював проти Дрегушина, якому не дав випустити мʼяч за лицьову, віддав на Малена – той забив.

• А в компенсований дубль Малена – втік після кутового Румунії і добив суперника.

• Рахунок і домінація Нідерландів – явні: Румунія спромоглася лише на 5 ударів та 38% володіння, тоді як їхній суперник – 24 удари і 62% володіння.

• Цікавий факт: усі суперники України в групі – Бельгія, Румунія і Словаччина – вилетіли вже у 1/8 фіналу.

• У чвертьфіналі Нідерланди зіграють з переможцем пари Австрія – Туреччина, які зіграють о 22:00.

Наступний матч команда Рональда Кумана проведе 6 липня о 22:00.