Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Таке не береться! Гарматний постріл гравця «Зальцбурга», з яким Трубіну не судилось впоратися

Не обійшлося і без рикошету 😕

Автор — Andrii Zhyzhiii
12 грудня, 23:27

«Бенфіка» у запеклому та заключному поєдинку групової стадії ЛЧ зуміла на виїзді здолати «Зальцбург» - 3:1.

Утім, на жаль, Анатолій Трубін не зміг зберегти ворота сухими.

Вигравши перший тайм з рахунком 2:0, «орли» все ж дозволили супернику відквитати їхній перший і останній гол у цій зустрічі.

Сталось це на 56-й хвилині, коли м'яч на підступах до штрафного майданчика отримав Лука Сучич. Хорват, довго не думаючи, підробив м'яч та одразу пробив по воротах.

Український голкіпер був безсилим у цій ситуації. До потужного удару суперника додався рикошет від власного гравця, після чого м'яч опинився у дальньому куті воріт Трубіна.

Джерело: скриншоти трансляції Megogo