Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😔 «Шахтар» поступився «Порту»: Сікан привіз гол, захист жахливо зіграв у моментах з іншими пропущеними
Відео

Поганий старт гірників в ЛЧ.

20 вересня, 00:40
50

«Шахтар» поступився «Порту» у стартовому турі нового розіграшу Ліги чемпіонів – 1:3.

***

Патрік Ван Леувен з вибором стартового складу місцями здивував. Наприклад, випустив зліва у захисті 21-річного танзанійського дебютанта Новатуса Міроші. У воротах – все ж повернення Дмитра Різника, у центрі партнер для Става ЛемкінаЯрослав Ракицький.

Також гірники вийшли з двома номінальними опорниками та двома форвардами: Тарас Степаненко та Єгор Назарина у центрі поля, Данило Сікан та Кевін Келсі – попереду (українець ближче до лівого флангу).

***

«Шахтар» з самого початку дозволяв португальцям створювати моменти, а вже на 9-й пропустив – Різник потягнув удар низом з лінії карного, але на добиванні першим був Галено (випередивши Міроші):

Але гірники несподівано швидко зрівняли – на 13-й Зубков підключив Коноплю, а той асистував на Келсі, який не доборовся у центрі в епізоді з пропущеним:

Голепад продовжився – тепер знову у ворота українського чемпіона. Сікан поперечним пасом вивів Галено на дубль:

Проблеми на цьому не завершились – атаки флангом Коноплі, простріл, Таремі без опіки у карному, 1:3 на 30-й хвилині:

«Шахтар» до перерви міг пропускати й вчетверте, однак спочатку Таремі не переправив м’яч у сторону воріт на ближній штанзі, а потім Різник встиг зіграти на виході:

***

Другий тайм знову розпочався з моментів «Порту», а в одному з епізодів «дракони» цілком могли претендувати на пенальті:

«Шахтар» у другому таймі бив вже частіше, але без особливої гостроти. З непоганих підходів до чужих воріт – удар Зубкова з гострого кута:

Зубков знову бив вже на 79-й, тепер з лівою у фірмовому стилі – у руки голкіпера, це був останній більш-менш хороший момент:

***

Статистичний портал SofaScore найкращим гравцем «Шахтаря» у матчі визнав Різника (оцінка 8.0), найгіршим – Сікана (5.5).