Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😱 «Динамо» провело найкращий матч сезону – двічі відігралося з «Бешикташем», але все одно поступилося
Photo

Вирішальний гол забив новачок з ЦСКА.

24 серпня, 22:41
30

«Динамо» провело свій найкращий єврокубковий матч сезону – але поступилося «Бешикташу» у першій зустрічі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій (2:3).

***

У звичному для «Динамо» стартовому складі була лише одна зміна – у заявці все ж не опинилося Андрія Ярмоленка (у якого, ймовірно, пошкодження), а його місце зайняв Олександр Караваєв.

Зліва в атаці – знову Назар Волошин, у проблемному центрі захисту – Денис Попов та Олександр Сирота.

***

«Динамо» розпочало неочікувано активно – побувало на чужій половині поля та заробило декілька стандартів, але ця серія завершилася вкрай невдалим ударом Караваєва з кутового.

Куди краще вийшов розіграш небезпечного штрафного – його заробив Ванат та сам пробивав після скочування Шапаренка, але вище воріт:

А на 15-й Караваєв втратив шанс вийти на ударну позицію після паса Волошина, погано прийнявши м’яч першим дотиком:

У «Бешикташа» перший момент був аж на 20-й хвилині, але дуже небезпечний – Сидорчук обрізався у центрі поля, а Бущан потягнув удар Абубакара п’ятою з близької відстані:

До 37-ї хвилини були ще удари Ваната та Абубакара, а тоді Попов привіз пенальті – зіграв рукою після навісу. Камерунський форвард з позначки Бущана переграв та відкрив рахунок:

***

Другий тайм розпочався з контрастного душу емоцій – Караваєв зрівняв рахунок після кросу, але арбітри знайшли офсайд на початковій стадії атаки (на правому фланзі):

Але своє після сумнівного офсайда «Динамо» взяло – класна комбінація на правому фланзі, яка закінчилася скидкою під точний удар Шапаренка (асист Караваєва):

Радіти довелося недовго – кияни вкотре невдало зіграли при стандартах, дозволивши Коллі знову вивести турків вперед:

Перестрілка продовжилася – Буяльський класно відкрився та розібрався у карному, а Волошин головою замкнув його навіс:

Після такого трилеру все могло закінчитись провалом – помилився Сирота, але Бущан потягнув вихід 1 на 1 на 78-й хвилині:

Втім, до цього дійшло у компенсований час – новачок з ЦСКА Зайнутдінов приніс «Бешикташу» перемогу 3:2.

***

Статистичний портал SofaScore найкращим гравцем у складі киян визнав Назара Волошина (оцінка 7.5), найгіршими – Попова, Сидорчука та Тимчика (по 6.5).

🔹 У стартовому складі «Динамо» у День Незалежності вийшли виключно українці;

🔹 «Динамо» програло «Бешикташу» вдруге в останніх 8 матчах з 2002 року: 4 перемоги, 2 нічиїх, різниця м’ячів – 18:5;

🔹 «Динамо» лише втретє в останніх 10 матчах єврокубків забило 2+ голи.