Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Динамо» програло «Арісу» – пропустили з пенальті за гру рукою Сироти

«Динамо» програло «Арісу» – пропустили з пенальті за гру рукою Сироти

Кияни сильнішими точно не були.

10 серпня, 23:20
28

«Динамо» дебютувало у Лізі конференцій з поразки – на виїзді програли 0:1 грецькому «Арісу» у 3-му раунді кваліфікації ЛК.

🔹 Як і у матчі «Славії» з «Дніпром-1», тут теж доведеться розпочати пост з неігрового епізоду. Однак на цей раз неприємного: фанати «Аріса» розгорнули банер з текстом «Розбити нацистів «Азова».

Зробили це на 2-й хвилині – тримали його спочатку перевернутим.

На 11-й хвилині банер згорнули.

Навряд він відображає позицію клубу загалом – компанія-власник «Аріса» учора оголосила, що пожертвує Україні медикаменти загальною сумою на 1,8 млн доларів.

🔹 Вибір Мірчі Луческу на матч щонайменше своєрідний – Владислав Ванат, наприклад, лишився у запасі.

🔹 У першому таймі, окрім двох доволі гострих ударів «Аріса», найсуперечливіший епізод стався на 38-й хвилині. Жан-Жуль Зепп-Мвондо підштовхнув у штрафному Віталія Буяльського, а потім отримав жовту картку.

Ось момент із падінням Буяльського – пишіть свою думку у коментарях, чи тягне на 11-метровий:

А жовту Зепп-Мвондо отримав не за цей епізод – а за те, що занадто емоційно-агресивно вимагав у Буяльського підійматися. У той час, як українцеві необхідна була допомога лікарів.

🔹 Під кінець першого тайму «Динамо» більше володіло ініціативою, однак статистика – дивна для клубу номінально вищого рівня:

🔹 У другому таймі Бущану теж довелося добряче попрацювати. Наприклад, цей епізод – Сирота загубив Даріду, той пробив головою.

🔹На 67-й хвилині австралійський арбітр Джарред Джіллетт призначив пенальті – мʼяч влучив у широко виставлену руку Сироти.

Пальма пенальті реалізував – Бущан вгадав з напрямом, але трохи не дотягнувся до мʼяча.

🔹 Першу заміну Мірча Луческу зробив на 81-й хвилині.

🔹 А на 89-й «Динамо» мало чи не найкращий шанс забити в матчі – однак потужний удар Ярмоленка зміг відбити голкіпер суперника.

🔹 «Аріс» ще й ледь не забив другий у кінцівці – але Дубінчак та Бущан завадили Менендесу точно пробити.

🔹 Матч-відповідь – 17 серпня о 20:00 за Києвом у Бухаресті.