Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Сіті» легко розібрав «Евертон», а «Арсенал» отримав ляпаса від Де Дзербі – гонка за титул майже завершена

Миколенко та Зінченко не грали через травми.

14 травня, 20:33
5

14 травня свої матчі у 36-му турі АПЛ зіграли обидва претенденти на чемпіонство – «Ман Сіті» та «Арсенал».

«Евертон» 0:3 «Ман Сіті»

ОГЛЯД МАТЧУ

• Віталій Миколенко опинився поза заявкою – твіттер клубу повідомив про невелике розтягнення в українця на учорашньому тренуванні.

«Евертон» достойно тримався, але на 37-й хвилині рахунок усе ж відкрив «Ман Сіті»: з подачі Мареза Гюндоган класно викрутив і відкрив рахунок.

• А вже на 39-й Гюндоган і сам подав з протилежного флангу – забив Ерлінґ Голанд. Так, знову.

• На 51-й хвилині Гюндоган остаточно добив «ірисок» – відзначився прямим ударом зі штрафного.

«Арсенал» 0:3 «Брайтон»

• Олександр Зінченко не потрапив до заявки – інформація про травму, скоріше за все, була правдивою.

• Рахунок відкрив «Брайтон» на 51-й хвилині. Перша подача Первіса Еступіньяна у штрафний не вдалася, а от повторна – на Хуліо Енсісо – цілком.

Допоміг і випадок: молодого захисника «канонірів» Якуба Ківьора за миті до того «роззув» нападник «Брайтона» Еван Фергюсон. ВАР не знайшов криміналу у такій його дії.

• А на 86-й хвилині «Брайтон» забив удруге: Леандро Троссард, схоже, забув, за яку команду грає, і відкинув мʼяч на Паскаля Гросса. Той асистував на Деніза Ундава – гол.

• Вже у компенсований арбітром час вдало на добиванні зіграв Первіс Еступіньян – 0:3.

Математика чемпіонської гонки – в «Арсенала» все погано

За підсумками 36-го туру «Арсенал» відстає від «Ман Сіті» на 4 очки – при цьому команда Пепа Гвардіоли має матч у запасі.

Максимально можлива кількість очок команди Мікеля Артети у цьому сезоні – 87, у випадку перемог в останніх двох матчах проти «Ноттінгем Форест» та «Вулвергемптона».

У «Ман Сіті» вже є 85 очок. Тобто для чемпіонства команді Пепа Гвардіоли у трьох матчах достатньо набрати два очки (основний критерій у випадку рівності – різниця мʼячів, за якою зараз «Сіті» суттєво випереджає суперника). Наступні суперники «містян» в АПЛ – «Челсі», «Брайтон» та «Брентфорд».

Відповідно, чемпіонство «Сіті» може оформити вже у наступному турі – у разі перемоги над командою Френка Лемпарда.