Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Інтер» двома швидкими голами зробив перший крок до фіналу ЛЧ – ледь не дійшло до розгрому
Відео

Шевченко-талісман на цей раз не допоміг.

11 травня 2023, 08:54
2

«Мілан» приймав «Інтер» у першому матчі півфіналу ЛЧ. Перемогу здобули «нерадзуррі» – 2:0.

• Перший гол забив «Інтер» вже на 8-й хвилині – Едін Джеко після подачі Чалханоглу з кутового закрутив мʼяч у ворота Майка Меньяна.

• Другий гол стався вже за три хвилини – Дімарко вдало прострілив на забіг Мхітаряна, той трохи протягнув мʼяч і забив.

• На 32-й хвилині матчу ледь не стався пенальті: Лаутаро Мартінес, проходячи одразу двох суперників, впав у штрафному майданчику «Мілана». Арбітр Хесус Хіль Мансано спочатку поставив 11-метровий, однак після перегляду ВАР скасував рішення.

Правильно вчинив?

• Головний спірний момент другого тайму – коли Крунич вдарив Бастоні. Мала бути червона?

• На цьому матчі вже традиційно для поєдинків «россонері» у ЛЧ на трибунах був Андрій Шевченко – але на цей раз його присутність не допомогла «Мілану» виграти.

• Едін Джеко став другим найстаршим футболістом, який забив гол у півфіналі ЛЧ – йому нині 37 років 54 дні. Старшим був лише Раян Ґіґґз з «МЮ» у сезоні 2010/11 – 26 квітня він поклав у ворота «Шальке».

• Також Джеко увійшов до клубу футболістів, які забивали у півфіналі ЛЧ/КЄЧ за два різних клуби. Тепер він у компанії з Коку, Кріштіану Роналду, Левандовським, Моріентесом, Дітером Мюллером, Пак Чі Соном, Савичевичем, Шевченком, Фернандо Торресом та Зіданом.

• «Інтер» став лише четвертим клубом в історії, який вів у рахунку у два голи станом на 11 хвилину півфіналу ЛЧ. До того це вдавалося лише «Юве» проти «МЮ» у 1999-му, «МЮ» проти «Арсенала» у 2009-му та «Ман Сіті» проти «Реала» минулого року.

• Матч-відповідь на тому ж стадіоні, «Сан Сіро», відбудеться 16 травня.