Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Реал» та «Сіті» залишили інтригу на другий матч – обмінялися видовищними голами у Мадриді
Відео

Перший мініфінал ЛЧ переможця не виявив.

10 травня 2023, 08:57
10

Півфінали ЛЧ розпочалися! У першому матчі «Реал» і «Манчестер Сіті» зіграли внічию – 1:1.

Андрій Лунін традиційно провів матч у запасі.

• Вже на початку матчу Тібо Куртуа довелося добряче попрацювати. На 9-й хвилині він врятував від непоганого удару Де Брюйне.

А вже на 14-й – від гарматного удару Родрі.

• На 23-й хвилині гравці «Сіті» вимагали пенальті за поштовх Голанда у спину – арбітра переконати не вдалося.

• Рахунок, утім, відкрив «Реал». На 38-й хвилині Камавінґа пройшов флангом, вийшов з-під пресингу і віддав в середину на Вінісуса. Бразилець вирішив пробити з-за меж штрафного ще до того, як його накрили – і вперіщив у верхній кут. Краса.

Це 23-й гол у сезоні для Вінісіуса – його найкращий результат у кар'єрі.

• Вже у другому таймі Кевін де Брюйне виходив 1 на 1 з Куртуа – але той знову врятував.

• Зрештою, де Брюйне все ж зміг забити у ворота свого земляка – гарматним ударом з-за меж штрафного на 67-й хвилині. Ще один гол-красень!

Цікаво, що з 14 голів Кевіна у ЛЧ сім були забиті з-за меж штрафного. Майстер.

• За статистикою у першому таймі «Сіті» повністю переважав «Реал»: 6 ударів проти одного, 4 удари в площину проти одного, 68% володіння мʼячем.

І, втім, саме «Реал» виграв у першій половині гри.

У другому таймі статистика дещо вирівнялася – адже «Реал» перестав вигравати матч.

• Матч-відповідь відбудеться 17 травня у Манчестері.