Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Сталося неможливе: Лемпард нарешті виграв з «Челсі»! Мудрик вийшов в основі – запамʼятався жовтою за симуляцію

Забарний не грав.

6 травня 2023, 22:11
21

«Борнмут» приймав своїх сусідів по турнірній таблиці, «Челсі», у матчі 35-го туру АПЛ. Гості вирвали перемогу – 3:1.

Михайло Мудрик вийшов в основному складі й зіграв 63 хвилини, Ілля Забарний провів матч у запасі.

• «Челсі» відкрив рахунок вже на 9-й хвилині: Конор Галлагер відправив мʼяч у ворота «Борнмута» після подачі НʼГоло Канте.

Реакція фанатів «синіх» була веселою: почали співати

• На 15-й хвилині у протокол матчу записав себе й Михайло Мудрик: українець був біля Маркоса Сенесі й упав. У підсумку – жовта за симуляцію.

Не всі вболівальники у твіттері згодні з цим рішенням: «Він дав жовту Мудрику за це? Смішно, наскільки непослідовні арбітри, враховуючи кількість випадків, коли я бачив подібне від Решфорда чи Сака, і ніхто нікого не карав».

Також усі вболівальники відзначають, що Мудрик у тому епізоді не вимагав пенальті.

• Хай там як, а «Борнмут» вже невдовзі зрівняв: Матіас Вінья розігнав атаку й сам зрештою забив після кількох пасів потужним ударом з межі штрафного майданчика.

• Перемогу «Челсі» вирвав Бенуа Бадьяшиль на 82-й: вдало відправив мʼяч у ворота після подачі Хакіма Зієша.

• А на 87-й так узагалі сталося неймовірне: Жоау Фелікс теж забив гол з передачі Рахіма Стерлінга.

• Варто відзначити, що Мудрик доволі часто виконував кутові у «Челсі», поки був на полі.

Статистика Михайла за даними SofaScore: 63 хвилини, хА 0.09, 0 ударів, 1 успішна спроба дриблінгу з 2, 1 дотик до мʼяча, 17 точних пасів з 18, 0 точних навісів з 4, 1 точна довга передача з 1, 11 втрат мʼяча, 1 фол, 1 зароблений фол, 1 перехоплення мʼяча.

Оцінка SofaScore – 6.6, WhoScored – 6.2.

• Це перші набрані очки Френком Лемпардом на чолі «Челсі» – серія поразок закінчилася на 6 матчах в усіх турнірах.

Востаннє «сині» не програвали ще «Ліверпулю» 4 квітня – з Бруно Сальтором на чолі. А не вигравали ще з 11 березня – тоді обіграли 3:1 «Лестер».

Для самого тренера це перше набране очко в 2023-му – востаннє його команда не програвала ще 31 грудня 2022-го, коли «Евертон» зіграв внічию з «Ман Сіті». 10 поразок поспіль в англійського спеціаліста. Переміг він уперше з 22 жовтня (!), коли з «Евертоном» розгромив 3:0 «Кристал Пелас».

• Найголовніше: «Челсі» зберіг прописку в АПЛ! У «Лестера» та «Ноттінгем Форест», які ще теоретично можуть наздогнати команду Лемпарда, геть гірша різниця мʼячів (-13 і -32 відповідно проти -7).

«Борнмут» й надалі знаходиться на відносно комфортній відстані у 9 очок від зони вильоту.