Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Циганков ударив по воротах тер Стеґена на «Камп Ноу». Але головний хайлайт – жлобство його партнера

«Жирона» вистояла на «Камп Ноу».

11 квітня 2023, 08:30
5

«Жирона» Віктора Циганкова сенсаційно на «Камп Ноу» зіграла внічию із «Барселоною» у заключному матчі туру Ла Ліги – 0:0.

Віктор Циганков зіграв у матчі 71 хвилину.

• Перший удар у матчі був саме за українцем – вже на 2-й хвилині Віктор наважився пробити по воротах суперника. На жаль, неточно.

• Головний хайлайт за участі Циганкова, утім, стався на 55-й хвилині. Українець разом з Таті Кастельяносом вибігали на ворота Марка-Андре Тер Стеґена. Однак Кастельянос вирішив не віддати на Циганкова, який, можливо, був у дещо вигіднішій позиції, а пробити самостійно. Голу не сталося.

• Загальна статистика Циганкова у матчі за даними SofaScore: 1 удар (повз ворота), 0,07 xG, 30 дотиків до мʼяча, 19 точних пасів з 25 (76%), 1 невдалий крос, 1 точна подача з 2-х, 2 виграних єдиноборства з 2-х, 1 виграна верхова боротьба з 1-ї, 8 втрат мʼяча, 2 зароблених фоли суперника.

Оцінка SofaScore – 6.7, WhoScored – 6.3.

• «Жирона» після нічиєї лишається на 11-й сходинці, маючи в активі 35 очок. Відрив від зони вильоту – 8 очок.

«Барселона» відривається від «Реала» на 13 очок.