Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Уельс та Іран страждали 85 хвилин – а потім влаштували феєрію з вилученням та двома голами у компенсований час

Заслужена перемога команди з Азії.

25 листопада 2022, 15:00
1

Збірні Уельсу та Ірану розпочали другий тур групового етапу ЧС-2022 – команда Карлуша Кейруша перемогла з рахунком 2:0.

🟥 При цьому про основні 90 хвилин говорити не доводиться: команди в основному страждали у футбол. З яскравого згадати можна хіба влучання іранців в обидві стійки воріт Вейна Геннессі у середині другого тайму.

І, звісно, про вилучення самого Вейна Геннессі на 86 хвилині – вʼїжджати коліном в голову гравцеві суперника усе ж не можна. Перша червона картка цього ЧС.

🟥 Через усе це до матчу було компенсовано аж 9 хвилин – і недарма. Адже за них Іран усе-таки зміг дотиснути валлійців, які, здавалося, вже кинули усі сили на затягування часу й утримання нулів.

На 90+9-й рахунок відкрив захисник Рузбех Чешмі шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика.

🟥 А на 90+11-й Уельс добив інший захисник, Рамін Резаян – з асисту Мехді Таремі, однієї з головних зірок цієї команди.

🟥 Тепер в Ірана є 3 очки напередодні вирішального туру, в Уельса – одне і величезні сподівання, що США сьогодні нічого не візьме.