Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Красива гра «Динамо» та «Боруссії»: шедевр Буяльского, дубль Ваната та заслужена перемога киян

Блог — Телевізор
Автор — Tribuna.com
26 квітня 2022, 21:45
3

«Динамо» зіграло потужний благодійний матч на підтримку України, влаштувавши дуже класну гру з дортмундською «Боруссією». Перемогли саме кияни – 3:2.

Весь матч лунали важливі меседжі та зворушливі історії – все це ми описали в окремому матеріалі:

Але й сам матч був дуже потужним. Хоч «Боруссія» зіграла і не найсильнішим складом, але в основі як мінімум вийшли Емре Джан, Марко Ройс та, звісно, Ерлінг Голанд. Що не завадило «Динамо» відіграти найкращий свій матч в 2022-му.

Першими відкрили рахунок дортмундці – Голанд на швидкості урвівався в штрафний майданчик та встиг віддати передачу на Байно-Гіттенса. 1:0:

Відповідь киян стала майже миттєвою. Буяльський забив третій гол в чотирьох останніх матчах, красивим черпачком перекинув і захисників, і воротаря – 1:1:

Далі чудово відіграв Владислав Ванат – 20-річний нападник киян в першому таймі оформив дубль, який запам’ятає надовго.

1:2:

1:3:

Цей матч подарував і два незабитих пенальті: Марвін Хітц парирував удар від Миколи Шапаренка, а в другому таймі Георгій Бущан класно відбив пенальті від Рейньєра.

Ще один гол престижу «Боруссія» забила зусиллями 17-річного Тома Роте – 2:3:

«Динамо» зіграє ще два матча до від’їзду гравців до збірної України – 28 квітня проти загребського «Динамо» та 4 травня проти «Базеля».