Tribuna/Теніс/Блоги/Свитолина-Онлайн/Воу-воу! Світоліна виграла перший сет в Швьонтек, зламавши подачу першої ракетки в останніх геймах

Просто подивіться на ці емоції.

На центральному корті «Вімблдону» розпочався чвертьфінал жіночого турніру між Ігою Швьонтек та Еліною Світоліною. Українка взяла перший сет із рахунком 7:5.

За рахунку 4-5 на користь полячки, у Швьонтек посипалася перша подача. Світоліна після цього зробила два брейки та перемогла у першому сеті.

Після цього матч перевали через дощ. У перерві Центральний корт був накритий кришею.

Швьонтек вже традиційно вийшла на матч із синьо-жовтою стрічкою.