Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Пальцем прямо в око. Балвін отримав максимально неприємний фол у боротьбі з суперником
Відео

Гінзбург навіть брав челендж в цьому епізоді.

Блог — Spicy Jam
10 квітня, 21:57

10 квітня розпочалася півфінальна серія плей-оф ЛЕБЛ між «Прометеєм» та ризьким ВЕФом. Перша гра проходила на паркеті номінальних господарів «титанів». Зустріч завершилася перемогою українського клубу з рахунком 76:66.

Після матчу всі мали залишитися задоволеними. Мабуть, окрім Ондржея Балвіна, який став жертвою дуже неприємного фолу зі сторони опонента.

У середині другої чверті чеський бігмен отримав контакт пальцем в око від Арнальда Торо Бареа:

Після цього епізоду тренер «Прометея» Ронен Гінзбург навіть використав свій челендж, щоб змінити статус порушення – судді не погодилися з наставником і залишили його звичайним персональним фолом.

Балвін продовжив матч і за 16 хвилин відзначився сімома очками, сімома підбираннями та чотирма передачами.

Фото/відео: DIVISPORT