Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Старцев мав штрафні спроби, щоб закрити гру з «КБ» ще у першому ОТ, але примудрився змарнувати обидві
Відео

Епізод, який міг коштувати «Говерлі» серії.

Блог — Spicy Jam
30 березня, 23:25
1

30 березня «Говерла» зрівняла рахунок в серії плей-оф Суперліги з «Київ-Баскетом», вигравши епічний домашній матч з двома овертаймами – 99:95.

Проте все могло обмежитися однією п’ятихвилинкою. Гравець «Говерли» Сергій Старцев мав бездоганну можливість виграти матч за 0,6 секунди до завершення першого додаткового часу. Після фолу Льва Кошеватського захисник франківців виконував дві штрафні спроби – одне влучання могло б виграти матч для його команди:

На щастя господарів, усе склалося добре за підсумком другого овертайму. За 47 хвилин на майданчику Старцев набрав 27 очок, чотири підбирання та 10 передач.