Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/😅 Віддав передачу і намагався заблокувати кидок Кавая. Хардене, що ти, в біса, твориш

Зірки «Кліпперс» познущалися над «Портлендом».

Блог — Spicy Jam
21 березня, 11:32
3

21 березня «Кліпперс» зустрічалися з «Портлендом» на майданчику в Орегоні. Фаворит матчу здобув упевнену перемогу з рахунком 116:103.

Гра була настільки простою та ненапруженою для Лос-Анджелеса, що зірки команди починали знущатися над опонентами вже у середині третьої чверті. В одному з епізодів Джеймс Харден віддав передачу на дугу Каваю Леонарду, а потім побіг слідом за м’ячем у спробі заблокувати кидок одноклубника:

Цього вечора Борода акцентувався на заграванні товаришів: за 36 хвилин він віддав 14 передач, набрав 19 очок та зробив чотири підбирання.