Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Молодий талант «Дніпра» залишився без частини зуба після контакту під кошиком

Дуже неприємний епізод.

Блог — Spicy Jam
18 березня, 22:09
1

18 березня «Дніпро» зустрічався з «Луцьком» в рамках київського баблу Суперліги. Лідер чемпіонату перекрив сенсаційну поразку від «Мавп» і переміг сьому команду ЧУ з рахунком 97:69.

Гра, яка вже не мала турнірного значення, не минулася без неприємних ситуацій. Під час одного з епізодів у першій чверті центровий «Дніпра» Данііл Сипало отримав удар під кошиком і втратив частину зуба:

Молодий талант дніпрян не хотів покидати майданчик, але тренери наполягли тимчасово сісти на лаву. Пошкодження не завадило гравцю зіграти 22 хвилини і докластися до перемоги чотирма очками, 10 підбираннями та трьома передачами.