Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Жіноча еліта українського баскетболу не перестає дивувати. «Динамо» приїхало у Вінницю грати матч Суперліги чотирма гравчинями
Фото

Розповідаємо, чому так сталося.

Блог — Spicy Jam
17 лютого, 22:35
2

6 лютого аутсайдер жіночої Суперліги «Динамо» вдома грав проти одеського «Інтерхіма». Киянки мали у заявці на матч дев’ять гравчинь і поступилися з рахунком 69:80.

Уже менше ніж за два тижні ця ж команда приїхала до Вінниці догравати матч проти місцевого «Медуніверситету». Двобій мав бути зіграним ще на початку грудня 2023-го, але через повітряну тривогу друга половина зустрічі відбулася тільки 17 лютого наступного року. За регламентом змагання, у перенесеній грі можуть брати участь лише баскетболісти, які знаходилися у заявці на момент її початку (тобто ті, хто мав грати ще 2023-му). З тих гравчинь, які були готові грати два з половиною місяці тому, лише четверо могли приїхати на сьогоднішній матч. Решта чинних виконавець просто не мали змогу приєднатися.

Учасниці:

🟢 Марія Остапчук

🟢 Катерина Мікульська

🟢 Злата Чорна

🟢 Оксана Фастова

Ось ті, хто могли б взяти участь, проте не виходили на майданчик у другій половині вінницької гри:

🔴 Ксенія Афанасьєва – востаннє грала за «Динамо» 17.12.2023. 20 хвилин у першій половині

🔴 Вероніка Космач – востаннє грала за «Динамо» 17.12.2023. 20 хвилин у першій половині

🔴 Олена Хороших – востаннє грала за «Динамо» 17.12.2023. 16:28 хвилин у першій половині

В результаті цього дивного протистояння вінницька команда перемогла з рахунком 92:69.