Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Протистояння велетнів: Жулавський та Сипало обмінялися височезними блок-шотами в Рівному

Бігмени зі зростом 210+ прикрасили матч захисними хайлайтами.

Блог — Spicy Jam
9 лютого, 18:05
1

9 лютого у Рівному розпочався масштабний бабл Суперліги за участі шести клубів. У другому матчі ігрового дня лідер чемпіонату «Дніпро» зустрівся з «Говерлою», яка йшла у топ-5 таблиці.

Жодних несподіванок: підлеглі Євгена Мурзіна поступилися з рахунком 53:82, зазнавши четвертої поразки поспіль.

Проте матч не залишився без хайлайтів: бігмени команд порадували нечисленних фанів данками та блок-шотами. Особливо яскраво виглядав обмін захисними діями Данііла Сипала (210 сантиметрів зросту) та Євгена Жулавського (214 см). У заключній чверті вони оформили три блок-шоти один одному: 2:1 користь центрового «Говерли»:

У цій зустрічі Данііл Сипало відзначився статистичною лінією 6+2+1 блок-шот за 19 хвилин, а Євген Жулавський 5+3+2+2 блок-шоти за 15 хвилин.