Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/«Тепер у вас +1 вболівальник». Мудрик показав подарунок від «Прометея»

«Тепер у вас +1 вболівальник». Мудрик показав подарунок від «Прометея»

Вдалий вечір Михайла.

Блог — Spicy Jam
20 грудня, 23:50

20 грудня «Прометей» проводив виїзну гру Єврокубка проти «Лондон Лайонс». Завдяки своєчасним «трійкам» Ондржея Балвіна та Олександра Липового «титани» мали п’ятиочкову перевагу за 26 секунд до завершальної сирени – 88:83.

Проте команда Ронена Гінзбурга примудрилася пропустити два з фолом за 19 секунд до завершення чверті – 88:86.

А потім Калеб Агада та Роб Грей вигадали помилку на своїй половині, подарувавши зірці «Лондона» Сему Деккеру можливість влучити даггер на перемогу.

Болісна помилка «титанів»:

На зустрічі був присутній відомий український футболіст «Челсі» Михайло Мудрик. Після матчу він отримав іменну майку «Прометея», за яку віддячив у своїх соцмережах:

Герой матчу Сем Деккер провів на майданчику 27 хвилин, за які записав у протокол 16 очок, п’ять підбирань та чотири передачі. Підсумковий рахунок залишився незмінним – 89:88 на користь господарів. Сезонна серія «Прометея» проти англійців складає 0:2 не на користь українців.