Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Колишня гравчиня «Будівельника» шаленим фінтом поклала опонентку грудьми на підлогу
Відео

Космічний хайлайт з американської пре-кваліфікації ОІ.

Блог — Spicy Jam
27 листопада, 14:34

До 24 лютого 2022-го в Україні був дуже солідний жіночий чемпіонат. У Суперлігу приїжджали люди з ЖНБА, збірної США, а команди змагалися на найвищому рівні жіночих Єврокубків. У цей період за київський «Будівельник» виступала Арелла Гуірантес – 22 пік драфту-2021 ЖНБА.

Вона була однією з лідерок столичного колективу, яка в середньому за матч жіночої Суперліги набирала 21,4 очки, 8,1 підбирання та 5,6 передачі. Також вона стала десятою баскетболісткою в історії нашої першості, якій вдалося оформити тріпл-дабл.

Наразі Гуірантес виступає в чемпіонаті Італії, а також за збірну Пуерто-Рико. У десятих числах листопада разом з національною командою Арелла брала участь у пре-кваліфікації ОІ в колумбійському місті Медельїн.

У матчі проти збірної країни-господарки турніру гравчиня стала авторкою хайлайта, який розірвав мережу. Гуірантес виконала фінт, яким поклала суперницю грудьми на підлогу:

Збірна Пуерто-Рико перемогла в тому матчі з рахунком 80:79. На рахунку Арелли (!) 39 очок, вісім підбирань та шість передач за 38 хвилин.

У підсумку кваліфікаційного турніру колектив Пуерто-Рико посів друге місце в групі з непереможною Канадою і отримав путівку в основний раунд кваліфікації на Олімпіаду.