Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Лідер «Ховентута» влучив головну «трійку» всього клубного сезону! Баззер на перемогу через три чверті майданчика
Відео

Феліс знається на вирішальних кидках.

Блог — Spicy Jam
20 листопада, 11:31
2

19 листопада єврокубоквий «Ховентут» зустрічався з «Більбао» з Кубка Європи ФІБА у матчі чемпіонату Іспанії. Саме їхня національна першість вважається найконкурентнішою в Європі.

Зустріч затягнулася у епічну кінцівку, коли за рахунку 78:78 «Більбао» мав можливість провести вирішальну атаку. Але баски не влучили свою спробу і після вдалого підбирання Андрес Феліс створив цей шедевр:

По завершенню гри на табло майорів рахунок 81:78. У доробку домініканського автора гейм-віннера 20 очок, вісім підбирань та п’ять передач за 26 хвилин. Наразі команда з Бадалони йде 11-ю у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.