Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/36-річний MVP матчу «Мавпи» – «Біпа» закрив половину холоднокровною «трійкою» з фолом
Відео

Допоміг команді піти в роздягальну за мінімальної переваги.

Блог — Spicy Jam
31 жовтня, 15:32

31 жовтня розпочався луцький бабл Суперліги. Гра-відкриття «Черкаські Мавпи»«Біпа» стартувала о 13:00 і подарували фанам найяскравішу розв’язку нового сезону.

Завдяки кидку колишнього гравця одеситів Андрія Агафонова підлеглі Артема Сліпенчука здобули перемогу з рахунком 75:74.

Інший ветеран черкасців 36-річний Андрій Кальніченко закрив другу чверть матчу триочковим з фолом від легіонера «Біпи» Кемерона Кемпбелла. Лідер команди влучив додатковий штрафний і повів команду у роздягальну за рахунку 39:38 на їхню користь.

За (!) 33 хвилини на майданчику Кальніченко набрав 22 очки (4/7 триочкові) та шість підбирань. 36-річний ветеран став найціннішим баскетболістом зустрічі.