Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Рябчук та Кемпбелл ледве не врятували гру проти «Говерли»: за 18 секунд до кінця «Біпа» була в кидку від перемоги
Відео

Перший клатч львівського баблу.

Блог — Spicy Jam
21 жовтня, 14:52

Другий ігровий день львівського баблу Суперліги розпочався видовищним матчем «Говерли» та «Біпи». Майже всю зустріч підлеглі Євгена Мурзіна були попереду, але в кінцівці досвідчена одеська команда наздогнала опонентів і цілком могла вирвати перемогу у клатчі.

За півтори хвилини до завершення зустрічі легіонер Кемерон Кемпбелл власноруч зблизив рахунок степбек-трійкою – 69:71.

Далі «Говерла» вирвалася вперед, але дальній кидок Олександра Рябчука повернув «Біпу» у гру за 18 секунд до сирени – 73:75.

Далі Сергій Старцев влучно виконував штрафні спроби і все ж довів гру до перемоги з рахунком 78:73.

Компбелл з Одеси став найкращим скорером зустрічі набравши 25 очок за 33 хвилини, проте дві невдалі «трійки» в клатчі сильно погіршили його перформанс: 1/5 дальні кидки. За той самий ігровий час Олександр Рябчук відзначився дев’ятьма очками.

Наразі «Біпа» йде на серії з чотирьох поразок поспіль.