Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Погляньте, що зробив лідер «Говерли» після потужного блок-шоту легіонеру «Мавп»

Погляньте, що зробив лідер «Говерли» після потужного блок-шоту легіонеру «Мавп»

Максимальна повага.

Блог — Spicy Jam
7 жовтня, 21:02

7 жовтня у рамках другого дня баблу Суперліги в Івано-Франківську «Говерла» перемогла «Черкаських Мавп». Господарі майданчику святкували тріумф з рахунком 74:68. Інтрига зберігалася до останніх хвилин, але це не заважало гравцям проявляти повагу один до одного.

Як приклад, лідер «ведмедів» Ілля Кабацюра наприкінці третьої чверті виписав блок-шот легіонеру «Мавп» Джейлену Далкорту. Після цього епізоду команда Євгена Мурзіна полетіла у швидкий напад за чотириочкової переваги. Кабацюра не відразу приєднався до одноклубників, спочатку він допоміг піднятися гравцю «Мавп», який впав після його блока:

Ілля став одним з найкращих гравців зустрічі, видавши 10 очок, дев’ять підбирань та дві передачі за 25 хвилин.

Легіонер «Мавп» Далкорт у свою чергу набрав лише шість очок та чотири підбирання за 27 хвилин.