Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Завершальна атака сезону. Як «Прометей» змарнував шанс вийти в фінал Єврокубка

Завершальна атака сезону. Як «Прометей» змарнував шанс вийти в фінал Єврокубка

«Тюрк Телеком» героїчно захистив перевагу.

Блог — Spicy Jam
26 квітня 2023, 21:22
1

26 квітня «Прометей» у головному матчі сезону поступився турецькому «Тюрк Телекому» в 1/2 Єврокубка.

Запекла гра була користь «Прометея» у першій чверті, коли «титани» влучали свої кидки і впевнено лідирували. Далі зіркові легіонери опонентів почали реалізувати власні спроби і довели гру до перемоги.

В останні хвилини зустрічі «титани» все ж подарували фанам надію, заволодівши перевагою завдяки влучній «трійці» Ді Джея Стефенса.

Але останню атаку матчу український клуб проводив в якості наздоганяючого. Маючи 11 секунд та двоочокове відставання, підлеглі Гінзбурга показали ось таке:

Найкращим гравцем «Прометея» був Ондржей Балвін, який зібрав лінію 14+9+5. 74:76 – «Прометей» завершує єврокубкову кампанію.

Джерело: DIVISPORT