Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Найнадійніша зброя «Прометея» врятувала команду у відповідальний момент

Найнадійніша зброя «Прометея» врятувала команду у відповідальний момент

Коли триочкові підводять, вона – неуклінно працює.

Блог — Spicy Jam
3 квітня 2023, 23:03

3 квітня «Прометей» у дуже непростому матчі обіграв «Віймсі», вийшовши у «Фінал чотирьох» ЛЕБЛ. На початку четвертої десятихвилинки «титани» поступалися гостям у сім очок. Як вони врятувалися?

У цей день триочкові відвернулися від гравців української команди: першу чверть завершили з показником 0/13, а матч 3/29. «Над цим треба працювати», - зазначив Денис Лукашов у післяматчевому інтерв’ю.

Але був і аспект гри, який стабільно працює у кожній грі – підбирання у нападі. Завдяки Стефенсу, Балвіну, Петрову та іншим, «Прометей» зібрав 48 підбирань, 18 з яких під чужим кошиком.

А у четвертій чверті путбек Ді Джея так взагалі став одним з переломних моментів зустрічі:

Автор хайлайту допоміг «Прометею» перемогти 59:57. Сам же набрав десять очок, п’ять підбирань та зробив чотири перехоплення у головній грі серії з «Віймсі».

Джерело: DIVISPORT BASKETBALL