Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Шульга стає зіркою Юти Стейт. Українець оформив черговий гідний матч, а також був відзначений самою NCAA

Лідер «молодіжки» планує поборотися за топ-3 конференції.

Блог — Spicy Jam
22 лютого 2023, 13:41

Поки НБА на мініканікулах головною баскетбольною лігою США стає NCAA. На топові матчі приходять зірки найвищого зразку – Стеф Каррі та інші.

Україна має своїх яскравих представників у найкращий студентській лізі світу. Вночі 22 лютого Максим Шульга відмітився черговим непоганим матчем та допоміг Юті Стейт перемоги Вайоминг Ковбойс.

Напередодні гри Максима визнали найкращим гравцем тижня у його конференції. Тож запал на зустріч був максимальний.

Традиційно на великих хвилинах, Шульга зіграв майже весь матч (35 хвилин). Набрав 11 очок, 4 підбирання, 3 передачі та 2 перехоплення. Його Юта перемогла опонентів з рахунком 65:55.

А два хайлайти українця потрапили до офіційного твіттер-акаунту баскетбольної програми коледжу:

Наразі команда українця йде на четвертому місці у конференції Mountain West, відстаючи від топ-3 на одну поразку.

Джерело: USU Men's Hoops