Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Два баззери за половину! «Політехніка» знищила «Біпу» у перших двох чвертях

Два баззери за половину! «Політехніка» знищила «Біпу» у перших двох чвертях

Тіщенко та Горобченко розривали під сирену.

Блог — Spicy Jam
18 лютого 2023, 18:30

18 лютого «Політехніка-Галичина» та «Біпа-Одеська область» проводять другий матч у Івано-Франківську за два дні. Напередодні львів’яни неочікувано взяли верх над фаворитом зустрічі.

У другій грі продовжується сюжет, що розпочався у завершальній чверті першого матчу – «Політехніка» домінує.

Підлеглі Ярослава Зубрицького впевнено контролюють гру: і навіть у завершальні секунди чвертей мали змогу закидати.

Ось так Олександр Тіщенко та Михайло Горобченко засмучували одеситів перед перервами:

Загалом номінальні гості зі Львова впевнено перемоги у перших двох десятихвилинках – 50:31. На рахунку Тіщенка та Горобка по сім очок за першу половину.