Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Обережно! Коровяков намагався врятувати м’яч, але випадково збив оператора

Обережно! Коровяков намагався врятувати м’яч, але випадково збив оператора

Обійшлося без постраждалих.

Блог — Spicy Jam
29 січня 2023, 22:34

29 січня у матчі «Політехніка-Галичина» - «Старий Луцьк» стався небезпечний момент: під час гри Олександр Коровяков збив операторі зі стільця.

Інцидент стався в останній чверті зустрічі, коли після невлучного кидка Володимира Коцька м’яч виходив за межі майданчику.

41-річний ветеран лучан навіть незважаючи на велику різницю у рахунку (76:52) кинувся рятувати володіння.

На шляху Коровякова став відео-оператор зустрічі:

Минулося без постраждалих – чоловік швидко піднявся і двома пальцями вгору продемонстрував, що все добре.

Щодо ігрової статистики Олександра Коровякова – три очки, одне підбирання та одна передача за 17 хвилин на майданчику.