Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/😱 Майже найкращий «Шахтар» в історії не обіграв «Олександрію». А мав?

😱 Майже найкращий «Шахтар» в історії не обіграв «Олександрію». А мав?

Гірники втратили очки у першому ж матчі 2024-го в УПЛ.

26 лютого, 20:00
34

«Шахтар» у першому ж турі весняної частини сезону втратив очки в УПЛ – на виїзді зіграв 0:0 з «Олександрією».

🔸 Через повітряну тривогу стартовий свисток затримався на годину та 40 хвилин.

🔸 Сам матч розпочався з квесту для глядачів, які у п‘ятницю/неділю звикли дивитись ігри на Setanta Sports – після відбою тривоги трансляція на ОТТ-платформі не відновилася. Навіть попри те, що десь у середині першого тайму з‘явився ефір зустрічі «Оболонь» – Чорноморець».

Також зустрічалися скарги вболівальників щодо volia.tv, а на інших сервісах проблем не спостерігалось – хіба труднощі з пошуком каналу (UPL Sub1):

🔸 Все виправилось аж у другому таймі на 77-й хвилині – перед тим, як втрутилась нова повітряна тривога:

🔸 Майже у той же час УПЛ та Setanta вийшли із заявою, пояснивши, що причиною стали технічні несправності із сигналом. А також вибачившись за «зіпсований футбольний день».

🔸 Що стосується безпосередньо матчу, то в УПЛ за «Шахтар» дебютував Кевін (спойлер – запам‘ятався жовтою), на вістрі вийшов Егіналдо, в опорній зоні – Криськів, зліва у захисті – Педрінью:

🔸 Перші 45 хвилин у виконанні команд вийшли не надто насиченими – особливо не вразив «Шахтар», який мав проблеми з пресингом «Олександрії» та мало що створював. Було лише пару випадів після закидань вперед. Один у Педрінью (не встиг до м‘яча):

Інший ближче до кінця тайму – в Егіналдо:

🔸 Ще одна негативна новина – травма Зубкова. Олександру дісталося ліктем у живіт у боротьбі, замість нього на 34-й хвилині вийшов Швед:

🔸 В «Олександрії» було пару дальніх ударів та перспективний штрафний у компенсований час, але господарі пробили прямо у стінку:

🔸 Зі схожого штрафного розпочався й другий тайм – результат той самий:

🔸 У другому таймі на полі водночас опинилися Сікан та Траоре, але «напівмоменти» виникали в «Олександрії» – тут Джевані не встиг до м‘яча:

А тут Калітвінцев пробив над воротами:

🔸 У «Шахтаря» – удар Бондаря у руки голкіперу на 82-й хвилині після стандарту:

🔸 Також гості претендували на пенальті, коли м‘яч з близької відстані влучив у руку Калюжному:

🔸 Найкраща ж та остання можливість для гірників вирвати перемогу – влучання Шведа головою у штангу на 87-й:

🔸 «Шахтар» втратив очки у 8 з 11 матчах з «Олександрією» з жовтня 2019-го – 3 перемоги, 6 нічиїх та 2 поразки.

🔸 Ситуація з інтригою у таблиці УПЛ ще сильніше загострилася. За «втраченими» гірники вже гірші за «Динамо» та лише на один пункт випереджатимуть «Кривбас», якщо виграють усі матчі у запасі. Турнірна таблиця – тут.

У неділю відбудеться очне протистояння з криворіжцями.