Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/Гірників було не зупинити. Атакували ворота «Миная» безупинну протягом усього другого тайму
Фото

Судаков відзначився першим голом у сезоні 🔥

Автор — Julia Hrabova
2 вересня, 14:38

Сьогодні, 2 вересня, «Шахтар» зіграв проти «Миная». У першому таймі була напружена гра, де гірники забили лише один гол, яким відзначився Микола Матвієнко. На другий тайм вони вийшли впевненими й зарядженими, що й відобразилося на грі. Гірники безупинну атакували ворота суперників і забили аж 3 м'яча. Першим відзначився Олексій Кащук на 60-й хвилині:

Уже на 66-й хвилині Георгій Судаков забив свій перший гол у цьому сезоні:

Серія голів закінчилась на Богданову В'юннику, який відзначився на 78-й хвилині:

Таким чином «Шахтар» просто розгромив «Минай», не залишаючи йому жодних шансів. Фінальний результат матчу - 4:1