Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/Заміна Траоре: хто повинен стати основним нападником «Шахтаря»?

Заміна Траоре: хто повинен стати основним нападником «Шахтаря»?

У Ван Леувена є вибір.

Автор — Andriy Fedoruk
24 серпня, 15:02
1

Нещодавно Траоре отримав чергову важку травму, через яку він пропустить 3-4 місяці. Лассіна непогано розпочав сезон: був основним на позиції форварда та забив 2 голи у трьох матчах. В такому темпі він міг би спокійно перевершити своє досягнення в минулій кампанії (5 м'ячів).

Однак тепер Ван Леувену доведеться обирати серед трьох молодих нападників.

Келсі чудово увірвався в український футбол цього року. Йому не потрібно було багато хвилин, щоб забивати. Але ні Йовичевич, ні тепер Ван Леувен не часто довіряють йому матчі з перших хвилин.

Сікан, не дивлячись на купу критики, в минулому сезоні став найкращим бомбардиром команди. На старті ж нинішнього сеону тренер використовує його на доволі незвичній позиції.

Шанси Богдана В'юнника стати основним, здається, виглядають найменшими. Однак він провів хороше молодіжне Євро, тому точно заслуговує на шанс у «Шахтарі».

На вашу думку, хто стане основним центрфорвардом «гірників» після травми Траоре?