Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Перший хет-трик Шевченка за «Мілан» – шалені 3 голи у ворота «Лаціо» за 25 хвилин
Відео

З 1:3 до 4:3 – лише за половину тайму.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
6 квітня, 12:14

У 1999-му Андрій Шевченко перейшов у «Мілан». Молодий українець відразу почав запалювати в італійському чемпіонаті, вразивши ворота «Лечче» та «Перуджі» у двох перших матчах. У п'ятому турі на нього чекав перший справді серйозний суперник - «россонері» на «Стадіо Олімпіко» в Римі зійшлися з «Лаціо».

Поєдинок дуже невдало розпочався для команди українця, яка за 5 хвилин до кінця першого тайму поступалася з рахунком 1:3. Потім за справу взявся Шева.

За кілька хвилин до кінця першого тайму українець відіграв один м'яч. На 63-й хвилині успішно реалізував пенальті, а ще за 5 хвилин оформив хет-трик, перегравши Луку Маркеджані після передачі з глибини.