Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Вже легендарно: рівно три роки тому «Шахтар» переміг «Реал» в Лізі чемпіонів
Відео

Вже легендарно: рівно три роки тому «Шахтар» переміг «Реал» в Лізі чемпіонів

Матч, який увійшов в історію.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
21 жовтня, 18:12

Рівно три роки пройшло із зустрічі «Шахтаря» та «Реала» у груповому етапі ЛЧ 2019/20. Приємно згадувати такі поєдинки, адже він точно увійде до історії українського футболу.

21 жовтня 2020 року гірники приїхали до Мадриду, щоб зіграти перший єврокубковий матч у сезоні, та шокували «Реал». На 29-й хвилині Тете відкрив рахунок – Корнієнко проштовхнув м'яч партнеру, а бразилець більярдним ударом влучив у ворота Куртуа. 33-а хвилина – і вже 2:0 на користь «Шахтаря»! Якщо з дальнім ударом голкіпер впорався, то після добивання Варана у свої ворота він був уже безсилий.

На цьому підопічні Каштру не стали зупинятися. До перерви гірники оформили розгромний рахунок 3:0. М'яч на свій рахунок записав Соломон.

Другий тайм – емоції та переживання українських уболівальників, адже спочатку Модрич гарним ударом відіграв один м'яч, а потім Вінісіус скоротив відставання до 1 гола. Наприкінці зустрічі «Реал» забив і, начебто, «Шахтар» втратив перемогу, яка після першого тайму була практично в руках, але у справу втрутився ВАР. Гол Вальверде на 90+1 не зарахували.

У підсумку «Шахтар» здобув надважливу перемогу з лідером групи, ще й на виїзді. Гірники перемогли 3:2 та порадували своїх уболівальників історичним результатом.