Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/😍 Згадуємо, як рівно 10 років тому «Вотфорд» в матчі з «Лестером» драматично пройшов у фінал плей-оф АПЛ (ВІДЕО)

Відбитий пенальті та гол на останніх секундах матчу.

Блог — Ретро
12 травня, 15:55
1

Рівно 10 років тому в цей день матч «Вотфорда» з «Лестером» став одним з найдраматичніших в історії англійського футболу.

Команди змагались за вихід у фінал плей-оф АПЛ. Перший матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Лестера».

Вже в другому матчі на 15-й хвилині гравці «Вотфорда» відкрили рахунок, але вже через 19-й суперники зрівняли.

На 65-й хвилині герої сьогоднішньої розповіді знову вийшли вперед та зробили загальний рахунок в матчі 2:2.

Але найцікавіше нас очікувало на додаткових хвилинах, на 96-й гравець «Лестера» заробляє пенальті, яке могло вирішити долю матчу, але голкіпер з впевненістю справився з ним.

Одразу після цього розпочалась атака «Вотфорда», яка завершилась неймовірним ударом, який вивів команду у фінал плей-оф АПЛ.