Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Один з найкращих матчів між «Динамо» та «Шахтарем»: сім голів на двох та бійка Мораєса з захисниками гірників

Цьому епічному протистоянню рівно шість років 🔥

Блог — Ретро
12 грудня 2022, 13:21
1

12 грудня 2016 року на київському НСК «Олімпійський» відбувся не лише один із найбільш засніжених матчів між «Динамо» та «Шахтарем», а й один із найрезультативніших, оскільки завершився перемогою гірників з рахунком 4:3.

У цьому епічному протистоянні було все – від автоголів до бійок.

Жуніор Мораєс, який тоді ще бігав за «Динамо», відкрив рахунок уже на 13 секунді матчу, але автогол голкіпера киян Артура Рудька, який відбувся буквально за дві хвилини відновив паритет у грі.

Але в середині першого тайму розкішний удар Сергія Рибалки знову вивів «Динамо». Після перерви точні удари Фреда та Феррейри перевернули гру. Наприкінці матчу Євген Хачеріді відзначився автоголом, але Артем Бесєдін встиг відіграти один м'яч.