Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Шевченко свого часу забив 4 голи у 2 матчах із загребським «Динамо». Український форвард виконував на будь-який смак

«Мілан» розтрощив хорватську команду та пробився до групового етапу ЛЧ.

Блог — Ретро
25 жовтня 2022, 20:00

Сезон 1999/2000 Серії А пройшов для «Мілана» не найкращим чином. Підопічні Дзаккероні завершили його лише на 3 сходинці, через що мали розпочинати кампанію в ЛЧ з 3 (останнього) кваліфікаційного раунду.

Там міланцям було необхідно здолати загребське «Динамо» із чим «червоно-чорні» впорались надвпевнено, розгромивши хорватів 6:1 за підсумками двох матчів.

Головну роль у протистоянні виконав Андрій Шевченко, забивши 4 голи.

У домашньому матчі український форвард спочатку відгукнувся на подачу Альбертіні зі штрафного та замкнув дальню стійку головою:

Момент на 1:06.

У другому таймі Шевченко був готовий до рикошету після удару того ж Альбертіні на тій же дальній стійці:

Момент на 2:24.

У матчі-відповіді м'ячі Андрія були ще кращими. В середині першого тайму форвард чудово виконав штрафний удар:

Момент на 0:01.

А наприкінці 45-хвилнки продемонстрував дива відчуття простору всередині карного майданчика:

Момент на 1:24.