Tribuna/Футбол/Блоги/Стара Школа/Фотоогляд Ліги чемпіонів УЄФА. Сезон 2004/05

Фотоогляд Ліги чемпіонів УЄФА. Сезон 2004/05

23 жовтня, 23:57
3

Не стамбульським фіналом єдиним.

"Баєр" - "Реал" 3:0, груповий турнір

Засмучений Роналдо на фоні святкуючих футболіств леверкузенського "Баєра". У стартовому турі групового турніру "Баєр" вдома сенсаційно розгромив "вершкових" 3:0.

"Рома" - "Динамо" 0:3 т.п., груповий турнір

Щойно в головного рефері того поєдинку Андерса Фріска прилетіло щось з трибун. Через декілька хвилин поєдинок буде припинено, на другий тайм команди вже не вийдуть і римлянам зарахують технічну поразку.

"Манчестер Юнайтед" - "Фенербахче" 6:2, груповий турнір

Мікаель Сільвестр спостерігає за тим, як 18-річний Вейн Руні оформлює хет-рик у ворота чемпіонів Туреччини.

"Шахтар" - "Барселона" 2:0, груповий турнір

Капітан "гірників" Матузалем намагається відібрати м`яч у 17-річного Ліонеля Мессі.

Аргентинець вийшов на поле РСК "Олімпійського" в Донецьку з перших хвилин та провів весь матч, який став для нього дебютним в ЛЧ.

"Ліверпуль" - "Олімпіакос" 3:1, груповий турнір

Рівалдо відкриває рахунок в матчі на 27 хвилині ударом зі штрафного. У другому таймі греки отримають три голи у свої ворота і в плей-оф не потраплять.

"Арсенал" - "Баварія" 1:0, 1/8 фіналу

Мартін Демікеліс летить у підкаті відбирати м'яч у капітана "канонірів" Патріка Вієра. Мюнхенці "Арсенал" в підсумку пройшли.

"Челсі" - "Барселона" 4:2, 1/8 фіналу

Той самий гол Роналдінью в ворота Петера Чеха. Френк Лемпард навіть встиг прихопити Роналдінью за лікоть і вставити ногу, от тільки м'яача там уже не було. Фото, яке оживає на очах.

Лондонці по сумі двох матчів перемагають 5:4 і крокують далі.

"Манчестер Юнайтед" - "Мілан" 0:1, 1/8 фіналу

Передматчеве вітання команд на Олд Траффорд. Кака вітає Ріо Фердінанда, Пол Скоулз готується тиснути руку Ернану Креспо.

"МЮ" тоді двічі поступиться з мінімальним рахунком і пропустить "Мілан" в 1/4 фіналу. Шева був відсутній в обох матчах через жорстку травму.

"Ліон" - "Вердер" 7:2, 1/8 фіналу

Фото на якому важко відразу знайти Сільвена Вільтора, автора забитого голу. "Ліон" осоромив чемпіона Бундесліги, бременський "Вердер" був декласований 10:2 за сумою двох матчів.

"Ювентус" - "Реал" 2:0, 1/8 фіналу

Ікер Касільяс намагається спіймати м'яч, який з усієї сили ударом через себе спрямував прямісенько у ворота Давід Трезеге, і відважний Іван Ельгера не допоміг.

"Юве" в овертаймі дотисли "Реал" і пройшли далі.

"Інтер" - "Порту" 3:1, 1/8 фіналу

Матерацці носить на руках автора хет-рику Андріано. Бразильський форвард оформлює хет-рик у ворота діючих чемпіонів турніру і виводить "Інтер" у наступний раунд.

"Ліверпуль" - "Ювентус" 2:1, 1/4 фіналу

Емерсон та Павел Недвед проводжають поглядом центрального захисника "Ліверпуля" Самі Гююпя, який щойно відкрив рахунок у матчі.

Матч-відповідь завершиться безгольовою нічиєю і "мерсисайдці" вийдуть у півфінал.

"Мілан" - "Інтер" 2:0, 1/4 фіналу

Іван Кордоба, ставши на праве коліно, чи то в знак поваги до новоспеченого володаря Золотого м'яча 2004, чи то від повного безсилля. Андрій Шевченко щойно забив другий м'яч в поєдинку, з чим його поспішає привітати Ернан Креспо.

Матч-відповідь зірвуть тіфозі "Інтера", за що клуб отримає технічну поразку 0:3. "Мілан" прямує у півфінал, ціною фаєра кинутго в Діду кимось з вболівальників "нерадзурі".

"Челсі" - "Баварія" 4:2, 1/4 фіналу

Джон Террі намагається завадити Міхаелю Баллаку встановити м'яч для пробиття пенальті і навіть Теммінк Рене йому не авторитет. Дам'єн Дафф уже не може на це дивитись.

В одному із найбільш видовищних двоматчевих протистоять в плей-оф за всю історію, перемогу здобули лондонці із загальним рахунком 6:5.

"ПСВ" - "Мілан" 3:1, 1/2 фіналу

Массімо Амброзіні головою спрямував м'яч у ворота і Гомес "ПСВ" нічим допомогти не зміг. Дуже близько тоді голандці були до фіналу.

"Мілан" - "Ліверпуль" 3:3, п.2:3, фінал