Tribuna/Водні види/Блоги/Український спорт I Олімпіада/🇺🇦 Всі перемоги України на чемпіонатах світу з плавання: Бухов увійшов елітну кампанію

🇺🇦 Всі перемоги України на чемпіонатах світу з плавання: Бухов увійшов елітну кампанію

Потужний виступ від Владислава.

21-річний український плавець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Це перша медаль на цій дистанції в історії України.

У фіналі ЧС Бухов показав час 21,44. Він випередив срібного призера Кемерона Макевоя з Австралії на 0,01 секунди. Третім став британець Бенджамін Прауд.

Бухов вперше в кар’єрі вийшов у фінал ЧС. У кваліфікації він встановив рекорд України на цій дистанції.

Загалом це восьма в історії України золота медаль на чемпіонаті світу з плавання.