Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Шахтар» вирвав перемогу над «Чорноморцем» на останніх секундах

«Шахтар» вирвав перемогу над «Чорноморцем» на останніх секундах

Як це було.

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
10 вересня 2022, 18:55
4

Tribuna.com провела текстову онлайн-трансляцію матчу 4-го туру УПЛ між «Шахтарем» та «Чорноморцем». Перемогу здобули гірники, забивши м'яч наприкінці компенсованого часу.

«Шахтар» - «Чорноморець» - 2:1

Гол: Швед, 74', Очеретько, 90+6' - Брагару, 10'

90+6' ВСЕ! «Шахтар» здобуває вольову перемогу на останніх секундах матчу і піднімається на першу сходинку в УПЛ! Але хочеться відзначити старання й концентрацію «Чорноморця», вони теж великі молодці!

90+6' ГООООООООЛ! ОЧЕРЕТЬКО ЛУПИТЬ ЗДАЛЕКА І ПРИНОСИТЬ ПЕРЕМОГУ СВОЇЙ КОМАНДІ!

90+5' Степаненко спробував сам подати у штрафний майданчик, але в результаті закинув ближче до трибун.

90+3' І Траоре сідає на картку - за агресивну верхову боротьбу з Селіном.

90+2' Свіжий Салюк влітає в Очеретька і отримує гірчичник.

90+1' Судаков протягнув м'яч до чужого штрафного і пробив у дальній кут - Непогодов тягне!

90' Сікан пробив головою після подачі з кутового, але пробив макітрою, тож м'яч полетів значно вище воріт.

88' Тепер Швед страждає від судом. Зрозуміло, що зараз ніякий гравець «Шахтаря» симулювати не буде, тож Йовичевич готує заміну.

87' Ну і ще одна заміна від Григорчука. Навіть дві - Юсов та Салюк виходять на поле, а Брагару та Путря повільно залишають його.

85' Починає судомити ноги гравцям команди гостей. Спершу Брагару, тепер Путря.

83' «Шахтар» уже серйозно придавив суперника. Втім, кілька прострілів, навісів поспіль - усі заблоковані одеситами.

80' Філі дуже жорстко, нога в ногу, грає з Матвієнком. Справедлива жовта для гравця «Чорноморця».

77' Очікувано, що «Шахтар» одразу понісся виривати перемогу. «Чорноморець», навпаки, вже майже не здійснює виходи на чужу половину.

75' Григорчук проводить заміну. Штогрін вийшов замість Наумця.

74' ГООООООЛ! ШВЕД УДАРОМ ГОЛОВОЮ РОЗСТРІЛЮЄ ВОРОТА НЕПОГОДОВА!

70' Судаков протягнув м'яч у центр повз кількох візаві і пробив з місця - дуже високо й неточно.

69' Швед вирізав подачу вздовж воріт - безрезультатно, бо на дальній партнерів не було.

67' Після потрійної заміни «Шахтар» забігав ще швидше. Нас очікує цікава кінцівка матчу.

66' Щойно було чути, як Йовичевич кричав Сікану, щоб той дивився на Траоре. Очевидно, ця установка означає, що «Шахтар» тепер грає в два форварди.

64' Йовичевич проводить одразу потрійну заміну! На полі з'являються: Судаков, Очеретько та Сікан. На лаву запасних ідуть: Джурасек, Бондаренко та Петряк.

61' Гладкий отримує жовту за зайві розмови з арбітром.

60' Ще момент у одеситів! Брагару підбирає м'яч і намагається вирізати в дальній кут, але Трубін на місці!

59' Здорово б'є Швед після зміщення в центр, але удача сьогодні явно не на його стороні - повз ворота.

58' «Чорноморець» теж продовжує огризатись - Гладкий б'є з середньої дистанції, вище воріт.

57' Класно пройшли донеччани в кілька передач через усе поле, але Траоре не впорався з м'ячем біля чужого штрафного!

56' На початку другого тайму «Шахтар» вже виглядає як фаворит матчу. Але поки не вистачає точності та фарту в останній третині.

54' Михайліченко відгукнувся на навіс Коноплі та завдав удару в ближній кут, лише зовсім не вистачило точності...

50' Путря спробував ударити здалеку - надто кволий постріл, без проблем для Трубіна.

47' Одразу по перерві на полі з'явився Лассіна Траоре. Легіонер «Шахтаря» одразу отримав непогану можливість відзначитись, але Непогодов кінчиками пальців урятував команду.

46' Другий тайм стартував!

45' Балакін вирішив нічого не додавати до першого тайму. Перший тайм завершився. Якісна підготовка Григорчука та його команда - так можна описати першу половину однією фразою.

43' Тепер «Шахтар» пішов у тривалий позиційний наступ. Складається враження абсолютно рівної гри сьогодні.

41' Надпотужний удар від Михайліченка з-за меж штрафного! Але влучити в площину не вдалося.

40' Одесити не зупиняються і просто катають чемпіона України у чужій третині!

36' «Чорноморець» міг забивати вдруге! Плакса хибить з вбивчої позиції після хорошої скидки Нумця!

33' Ну дуже подобається сьогодні організація гри «Чорноморця» без м'яча. В останні хвилини зустрічають уже не так високо, але поступово видавлюють донеччан на чужу половину.

31' А от тепер ще одне попередження в складі «Чорноморця». Наумець отримав жовту картку за грубий фол.

30' Єрмаков у центрі поля збив Степаненка, цей момент викликав багато суперечок на полі. Арбітр вирішив дати продовжити гру.

28' Почалася більш-менш пристойна позиційна гра «Шахтаря» з м'ячем. Надовго забрали контроль собі, але й «Чорноморець» не дає нічого створювати.

26' Селін отримав жовту картку за розмови з арбітром.

24' «Гірники» аж кілька разів перепасовувалися між собою вздовж чужого штрафного. В результаті на удар наважився Петряк, але м'яч полетів десь на другий ярус «Арени Львів».

22' «Чорноморець» - вау! Такого ніхто не очікував. Мало того, що відкрили рахунок, але й продовжують після максимально високо пресингувати. Зараз завдяки тиску і помилці Степаненка заробили кутовий.

21' Степаненко запустив довгу вертикаль на Петряка, але знову проблема та ж - надто сильна передача.

20' Швед відіграв Селіна на підступах до штрафного, але прокидуючи м'яч сильно відпустив його за межі поля.

19' Михайліченко запалив височенну свічку над штрафним суперника. Степаненко дістався м'яча, але не зміг нормально пробити в напрямку воріт.

16' Одесити почали вдало поєдинок не тільки в плані голу, а й взагалі - контролюють гру що з м'ячем, що без. Судячи з усього, «Шахтар» досі в Лейпцигу.

13' Щойно автор голу намагався ще й віддати гольову передачу зі штрафного, але переборщив з силою пасу на дальню.

10' ГОООООЛ! БРАГАРУ ВІДКРИВАЄ РАХУНОК! 1:0 - оце так несподіванка.

3' Вже мав гольовий момент Іван Петряк, але з відстані 11 метрів заряди вище воріт!

1' Матч розпочався!

Звучить гімн України!

Команди виходять на поле під «Воїни світла» українською.

Склади команд

«Шахтар»: Трубін, Кривцов, Матвієнко, Михайліченко, Конопля, Степаненко, Джурасек, Бондаренко, Швед, Петряк, Зубков.

«Чорноморець»: Непогодов, Єрмаков, Джеймс, Путря, Селін, Політило, Бобко, Плакса, Наумець, Брагару, Гладкий.

Запасні «Шахтаря»: Пятов, Шевченко, Бондар, Тейлор, Козік, Сікан, Судаков, Траоре, Топалов, Кулаков, Кащук, Очеретько.

Запасні «Чорноморця»: Варакута, Паст, Суханов, Салюк, Бадібанга, Білий, Юсов, Литвиненко, Кузик, Штогрін, Філі, Войтіховський.

Головне питання, пов'язане з сьогоднішнім матчем - чи зможе «Шахтар» після феєричної перемоги в ЛЧ переключитися на реалії УПЛ, де вже «гірники» виступатимуть в ролі «Лейпцига»? І чи зможуть відіграти в цьому амплуа успішно? Адже в перших трьох турах у донеччан виникали серйозні проблеми проти слабших команд.

До того ж, сьогодні «Шахтар» має всі шанси вперше в сезону очолити турнірну таблицю української першості, бо учора поточний лідер «Зоря» неочікувано згоріла «Руху».

Турнірні задачі має й «Чорноморець». Команда Григорчука поки що спромоглася на дві нічиї, тож у найближчих турах бажано набирати очки, аби не утвердитися в ролі борця за виживання з самого початку чемпіонату.