Не дуже вдалий дебют в груповому етапі турніру.

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
8 вересня 2022, 21:45
3

Tribuna.com провела текстову трансляцію матчу 1-го туру Ліги конференцій УЄФА між «Дніпро-1» та АЗ. Дніпряни мінімально поступилися.

«Дніпро-1» - АЗ - 0:1

Гол: 0:1 - 63 Дані Де Віт

«Дніпро-1»: Уалеф, Бузанелло, Сарапій, Сваток, Адамюк, Рубчинський, Бабенко, Піхальонок, Амаш, Гуцуляк, Довбик

АЗ: Верхюлст, Керкез, Деккер, Беукема, Хацідіакос, Рейндерс, Д. де Віт, Класі, ван Бредероде, Евьєн, Одгор

***

90+4' Так. «Дніпро-1» поступається у своїй дебютній грі в Лізі Конференцій. Але виглядало достойно. Сподіваємося на перемогу вже за тиждень, у наступному матчі!

90+4' Гуцуляк спробував виконати знаменитий гол Ван Персі з ЧС-2014, але ця спроба була далекою від ідеалу. Напевно, остання атака в матчі.

90+2' Базур, який щойно з'явився на полі, вже встиг заробити жовту картку за фол в атаці.

90+1' Головний арбітр додав 4 хвилини.

90' На рівному місці привіз на власні ворота. Добре, що Валеф на дав Рейндерсу остаточно вбити інтригу в матчі.

88' І заміна від АЗ. Рішедлі Базур вийшов замість ван Бредероде.

86' Могла бути дуже перспективна атака у дніпрян - Назаренко увімкнув швидкість, але проти нього дуже якісно відпрацював опонент.

84' Остання заміна від Кучера сьогодні. Громов міняє Бабенка.

82' Головна проблема сьогодні - як тільки «Дніпро-1» відбирає м'яч одразу йде передача на Довбика. Але ж він в атаці потсійно один проти кількох захисників.

79' Поки що не дуже помітний Балулі після виходу на заміну. Чекаємо креативу, перш за все, від нього.

77' На жаль, Сваток не продовжить гру через травму. Його поміняв Танчик. Також Когут з'явився замість Рубчинського.

75' Сваток, здається, отримав пошкодження. Капітан потягнув м'яз коли витикав м'яч з-під ніг візаві.

73' Щастить нам... Чудовий момент від АЗ - удар головою після кутового з 10 метрів, м'яч прослизнув поруч зі стійкою.

72' Перша дія на полі від Балулі - навіс на Довбика. Артем пробив головою по центру воріт, але це хіба що розминка для Верхюлста.

71' Здорово підключили Бузанелло по флангу, той заробляє кутовий.

69' Також з'являється Назаренко замість Амаша.

69' А ось і вони. Фарес Балулі дебютує за «Дніпро-1» в такому важливому матчі!

66' Для «Дніпро-1» пропущений гол став немов холодний душ. Одразу ввімкнулися, стали активнішими. Чекаємо замін.

63' Пропускаємо... Залишили нападника самого в центрі штрафного - виймайте. Дуже прикро, але по ділу.

62' Одразу потрійна заміна від тренера АЗ.

61' Боже мій! Одгар виконував подачу на дальню, а м'яч ледь не влетів за спину Валефу - врятувала лише поперечка!

58' Знову посилюється дощ в Кошице. Ллє як із відра!

56' АЗ в останні хвилини перехопили ініціативу й обережно катають м'яч на своїй половині.

54' А непогано! Амаш закинув на дальню, де Гуцуляк виграв другий поверх і пробив у площину воріт, голкіпер гостей упорався.

51' Одгар просто лютує біля наших воріт! Данський нападник вважав, що заробив корнер, але суддя був іншої думки.

50' Сьогодні з Довбиком грають персонально і часто навіть не один гравець. Артем постійно під опікою, тому майже без моментів.

48' «Дніпро-1» вже впевненіше починає тайм, ніж це було годину тому.

46' Команди почали другий тайм!

45' Суддя вирішив нічого не додавати. Що ж, достойний перший тайм від української команди, чекаємо ще краще продовження.

44' Арбітр зараз зіграв на стороні «Дніпра-1». М'яч влучив у Фріда і, таким чином, призупинилася потенційно небезпечна контратака.

41' А тепер «АЗ» теж не бачить інших варіантів продовження атаки, окрім як завантаження на форварда. Одгар, як і Довбик, не дістається м'яча.

39' Гімн України у виконанні наших людей пролунав у Кошице. +1000 до мотивації дніпрян.

37' Амаш отримав простріл на лівому фланзі атаки й вирізав передачку низом на Довбика, проте голкіпер гостей перший на м'ячі.

34' Ого! Бьокема спробував з центру поля закинути за комірець Валефу. Бразильський воротар на прогавив.

33' Небезпеку створюють суперники. Подача з кутового полетіла точно на Одгара, на щастя, той на зміг нормально прикластися головою до м'яча.

30' Знову спробували варіант з закиданням вперед на Довбика, та форвард і в цей раз допустив технічний брак.

29' «Дніпро-1» вперше за матч впевнено, майже всім складом, перейшов на чужу половину. Важливо зараз дніпрянам відчути впевненість у своїх силах.

27' Приємно, що сьогодні в Кошице дуже добре чути голоси українців!

25' Довбик та Гуцуляк намагаються коротко розігрувати в дотик. Задум хороший, лише невдале виконання - Довбик не зміг прийняти м'яч.

24' Молодець Рибчинський! Протягнув м'яч від власного штрафного до центральної лінії, аж поки там його не зупинили чистим підкатом.

23' В цілому, картина на полі поки та сама - нідерландці контролюють гру, наші футболісти захищаються в формації 4-4-2, дуже компактним блоком.

21' Яніс Амаш намагався довжелезним пасом через півполя вивести Довбика на рандеву з голкіпером, але лонгбол виявився аж надто лонгболом.

20' «Дніпро-1» відмовляється від високого пресингу і дає гостям спокійно розігрувати м'яч.

18' Чудова нагода для «Дніпра-1»! Довбик намагався замкнути простріл з флангу, але краще з цим впорався якраз захисник «АЗ» - ледь не зрізав у свої ворота, врятувала штанга!

17' Непогана атака складалася для дніпрян, та Гуцуляк сильно завозився з м'ячем і втратив його.

15' Небезпечно бахнув з далекої дистанції захисник гостей! М'яч просвистів над дев'яткою.

12' «Дніпро-1» поки взагалі без м'яча, але й «АЗ» не створював небезпеки.

9' Поки дуже складно дніпрянам, «АЗ» починає гру першим номером.

3' Відзначу, що в Кошице, де відбувається матч, наразі дуже сильна злива. В матчі «Динамо» було ММА, а тут, певно, буде водне поло!

1' Матч розпочався. Вперед, «Дніпро-1»!

Склади команд

«Дніпро-1»: Валеф, Адамюк, Сваток, Бузанелло, Амаш, Сарапій, Бабенко, Піхальонок, Гуцуляк, Рибчинський, Довбик.

АЗ: Верхюлст, Керкез, Деккер, Бьокема, Хациадікос, Рейндерс, де Віт, Класі, ван Бредероде, Одгор, Ев'єн.

Запасні «Дніпра-1»: Рибак, Юрчук, Балулі, Громов, Логінов, Горбунов, Когут, Назаренко, Танчик.

Запасні АЗ: Лахдо, Базур, Барасі, Ванхеусден, Вестервельд, Віндаль-Йенсен, де Віт, де Йонг, Копмейнерс, Сугавара.

***

Сьогоднішній матч - точно непросте випробування для нашої команди. АЗ - досвідчений єврокубковий боєць і очевидний претендент на вихід з групи. Але для всіх нас ще дуже свіжий в пам'яті позавчорашній тріумф «Шахтаря» у Лейпцигу. Тож віримо, що дніпряни також приємно здивують сьогодні футбольну Україну.