Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Металіст» переміг «Олександрію», граючі годину в меншості

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
5 вересня 2022, 16:55
3

Tribuna.com провела текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Металіст», який закінчився з рахунком 1:3. Зустріч пройшла на НСК «Олімпійський».

93' Все! Фінальний свисток судді! «Металіст» перемагає в меншості з різницею в два голи!

93' Калітвінцев здорово пробиває - м'яч летить над дев'яткою...

92' Певно, остання заміна в матчі від «Металіста». Шопін виходить замість Панасенка на останні півтори-дві хвилини матчу.

91' Цуріков заробляє штрафний удар в кількох метрах від лінії штрафного!

90' Суддя компенсує всього 3 хвилини!

87' Цуріков отримує жовту картку за удар в голову Данила Книша.

86' «Олександрія» бере в облогу простір перед воротами суперника!

84' «Олександрія» створює момент! Була подача в центр штрафного майданчика, Рибка несподівано пропустив м'яч, але на дальній не було нікого, щоб замкнути!

82' Заміна в «Металіста» - Рязанцев замість Прядуна.

79' Костишин відіграв всього півгодини. Денис іде відпочивати, замість нього з'являється Бондаренко.

77' Бабогло теж спробував пристрілятися здалека, але на заваді став гравець у жовтій формі.

76' Мірошніченко перший на підборі після стандарту й запускає м'яч вище воріт...

75' Ще одна заміна від Юрія Гури. Дришлюк міняє Рибалку.

72' ГООООООЛ! Мизюк забиває з кутового! «Металіст» збільшує перевагу до 3:1!

71' Який же момент марнує Коркішко! «Металіст» вибіг в чудову контру 3 в 2, Коркішко опинився на ударній позиції, але не зміг пробити по воротах!

69' Перша заміна в складі «Металіста». Данило Книш поміняв Євгена Підлепенця.

68' Калітвінцев знову перевіряє Рибку потужним ударом в ближній кут. Воротар «Металіста» знову без проблем впорався.

66' «Олександрія» одразу понеслася відіграватися, харків'яни поки що вдало відбивають всі атаки.

64' ГООООООЛ! «Металіст» виходить вперед! Прядун відзначається після подачі зі штрафного! 1:2.

63' Затяжна зупинка в нашому матчі, бо Ралюченко отримав в по голові в результаті єдиноборства. Гравцю «Металіста» замотали голову.

61' Знову Білошевський в центрі уваги - пройшов одразу кількох опонентів в центрі поля і сильно влупив з далекої дистанції!

59' Ще один напівмомент, але Білошевський пробивав головою з очевидного офсайду.

57' Калітвінцев потужно навісив на 11 метрів, але там Рибка знову дуже впевнено грає на виході.

55' Наступний момент уже від гравців «Олександрії»! Костишин в боротьбі з захисником пробив вище воріт з невеликої відстані.

54' Прядун вибігав один в один проти останнього захисника «Олександрія», але не зміг обіграти!

53' Рибалка перевірив стінку «Металіста» на міцність ударом зі штрафного.

52' Костишин активний в перші хвилини на полі. Він заробив штрафний неподалік карного майданчика гостей.

50' Непогане закидання йшло вперед в напрямку Костишина, блискуче на виході, в стилі Ноєра відіграв Рибка!

47' В складі «Олександрії» по перерві одразу дві заміни: Авагімян вийшов замість Волошина та Костишин поміняв Кобзаря.

46' Другий тайм розпочався.

45+2' Два голи, вимушена заміна, багато моментів, ще більше боротьби і, нарешті, вилучення - це все тільки перший тайм! А уявіть що буде в другому. Уявили? А тепер перерва!

45' Головний арбітр додає дві хвилини до першого тайму. Логічно, враховуючи, що було чимало зупинок.

43' Демченко перехопив м'яч неподалік карної зони суперника, але простріл у центр заблокував захисник харківської команди.

42' Картина матчу стає тепер зовсім іншою. Тепер «Олександрія» гратиме виключно першим номером, а «Металіст» шукатиме щастя у контратаках.

39' І ще один фол! Танковський валить Бабогло на газон. Поступово команди переходять від футболу до єдиноборств на полі.

38' Градус суперництва все вище і вище на полі. Черговий грубий фол від гравця «Металіста». Тренер харків'ян обурений рішеннями рефері.

35' Червона картка в складі «Металіста»! Порох отримує вилучення за грубий фол!

33' В останні хвилини саме «Олександрія» більше перебуває з м'ячем на чужій половині поля.

31' Заміна в складі «Олександрії». Олег Кожушко міняє Максима Третьякова. Поки що не зрозуміло, це тактичний хід Юрія Гури чи вимушена перестановка.

29' Несамовитий крик Бабогла роздався «Олімпійським». Його ззаду підштовхнув Прядун.

26' Дещо збавили оберти футболісти. Воно й зрозуміло: все-таки, в такому високому темпі грати весь тайм важко.

23' Подобається футбол сьогодні у виконанні команд. Запальний старт, сподіваємося на таке ж продовження.

21' ГОООООООЛ! Сергій Панасенко забиває дебютний гол за «Металіст»! Рахунок знову рівний!

19' Підлепенець просунув м'яч тим же правим флангом, змістився в центр і спробував пробити, але захисник господарів вчасно заблокував удар.

17' «Металіст» намагається розігрувати правим флангом, «Олександрія» поки не дає ходу до своїх володінь.

15' Танковський знову б'є з зони перед штрафним майданчиком! Цього разу теж вище воріт полетів м'яч.

13' Кобзар міг подвоювати перевагу! Нападник «Олександрії» відгукнувся на простріл партнера, але не зміг нормально вдарити по м'ячу.

10' ГОООООООЛ! Калітвінцев розстрілює ворота Рибки! 1:0 на користь «Олександрії».

7' Шквал моментів на старті! Коркішко на фланзі обіграв двох, викотив під удар Танкоському, але той пробив надто неточно...

6' Ще один момент у номінальних господарів! Демченко наздоганяє м'яч на дальній і не влучає у площину воріт.

5' «Олександрія» відповідає своєю нагодою - Волошин низом запустив м'яч поруч зі стійкою!

3' «Металіст» починає енергійно - вже встигли заробити кутовий на пробити по воротах.

1' Матч-закриття третього туру УПЛ стартував!

Як завжди, гімн звучить надзвичайно емоційно у виконанні Михайла Хоми. Жаль, лише «Олімпійський» в унісон не підхоплює пісню. Але нічого - рашисти всі здохнуть, а ми повернемось на стадіони України!

Звучить національний гімн України на «Олімпійському»!

Склади команд:

«Олександрія»: Білик, Бабогло, Калітвінцев, Третьяков, Мірошніченко, Волошин, Білошевський, Демченко, Цуріков, Рибалка, Кобзар.

«Металіст»: Рибка, Мизюк, Порох, Каплієнко, Романюк, Ралюченко, Панасенко, Танковський, Коркішко, Підлепенець, Прядун.

Запасні «Олександрії»: Горох, Дришлюк, Гринь, Авагімян, Дячук, Кожушко, Костишин, Шулянський, Скорко, Копина, Бондаренко, Мустафаєв.

Запасні «Металіста»: Костик, Чідомере, Багачанський, Книш, Шамич, Шопін, Рязанцев.

***

В останньому матчі 3-го туру УПЛ зустрінуться дві команди, які ще не знають гіркого смаку поразок в цьому сезоні. У попередніх двох турах «Олександрія» подолала своїх суперників - «Інгулець» та «Минай» - з однаковим рахунком - двічі по 2:1. В обох матчах «Металіста» також зіграла ставка на «обидві заб'ють», але харків'яни не можуть похизуватися максимальною кількістю набраних очок, адже розписали мирову з «Інгульцем» в другому турі.

Востаннє команди зустрічалися ще в 2015 році, коли «Металіст» доживав останні дні свого попереднього футбольного життя. Тоді «Олександрія» впевнено перемогла з рахунком 2:0. Втім, сьогодні перед нами постав відроджений «Металіст», що знову ставить перед собою лише найвищі задачі. Тож матч буде цікавий: дві команди приблизно одного рівня закриють програму третього туру УПЛ!