Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Дніпро-1» переміг «Верес», Амаш оформив гол+пас у дебютному матчі

«Дніпро-1» переміг «Верес», Амаш оформив гол+пас у дебютному матчі

Друга перемога дніпрян у сезоні.

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
3 вересня 2022, 14:30
2

Tribuna.com провела текстову онлайн-трансляцію матчу 3-го туру УПЛ, в якому «Дніпро-1» переміг «Верес».

«Дніпро-1» - «Верес» 1:0

Гол: Амаш (45+2), Адамюк (47)

«Дніпро-1»: Валеф, Бузанелло, Сваток, Сарапій, Адамюк, Амаш, Піхальонок (Горбунов, 65), Бабенко, Гуцуляк (Танчик, 55), Громов (Рубчинський, 55), Довбик

«Верес»: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Пасіч Є., Кльоц, Кучеров, Дахновський (Шарай В., 62), Лебеденко (Шарай С., 62), Пасіч Г., Сергійчук (Шестаков, 46)

***

90+3' Все! «Дніпро-1» впевнено переграє «Верес». Дякую за увагу, Слава Україні!

90+2' «Дніпро-1» організував непогану контратаку, але Сарапій переборщив з силою передачі на Піхальонка.

90+1' Головний арбітр додає стільки ж, скільки і в першому таймі - 3 хвилини.

90' Геннадій Пасіч отримав гірчичник.

88' Довбик марнує 100% момент! Відіграв воротаря, бив у напівпусті ворота, але захисник Вовченко дарує «Вересу» примарні шанси на очки в матчі!

86' Класний вихід з-під пресингу показав щойно «Верес». Нечасто таке вдається рівнянам сьогодні.

85' Був шанс для рівнян зі штрафного, але чергова подача знову полетіла прямо до рук Валефа.

83' «Дніпро-1» намагається повище зустрічати суперників, щоб не давати їм навіть доходити до останньої третини поля.

80' Назаренко збив Шестакова. «Верес» контролює м'яч.

78' Остання заміна у складі «Дніпра-1». Олександр Назаренко поміняв Бузаннелло.

75' «Дніпро-1» значно додав після двох останніх замін. Кілька хвилин дніпряни проводять тільки на половині поля суперника.

73' Довбик здорово протягнув м'яч і змістився на ударну позицію й після того пробив прямісінько в Когута!

71' Адамюк, здається, отримав пошкодження, але продовжить матч. Йому обробили ноги заморозкою.

69' «Верес», певно, володіє м'ячем значно більше в другому таймі. Але реальні гольові моменти рівнян поки ми не бачили.

66' І ще одна подвійна заміна від «Дніпра-1». Когут поміняв Амаша, а також вийшов Горбунов.

64' Танчик збив гравця «Вереса» неподалік бровки. Ще одна можливість для рівнян.

62' Одночасно виходять два брати Шараї!

60' Піхальонок здорово бахнув з розвороту, але м'яч полетів вище воріт.

58' «Верес» пробує через пас просуватися в чужу третину, але поки нічого путнього не виходить.

55' Подвійна заміна у виконанні Кучера. Валентин Рибчинський поміняв Артема Громова, а Володомир Танчик - Гуцуляка.

53' Ось, щойно момент у рівнян! Йшов класний простріл по лінії воротарського, але Валеф контролював ситуацію.

52' «Верес» старається активніше йти у відбір, але поки суттєвих результатів в атаці досягти не вдається.

49' Чесно кажучи, цей матч нагадує зустріч двох аргентинських середняків. Аж настільки багато фолів.

49' Кльоц отримує жовту за порушення на Амаші.

47' ГОООООООЛ!!! «Дніпро-1» подвоює перевагу! Адамюк з близької відстані головою переправляє м'яч у сітку!

46' Шестаков з'являється на полі замість Сергійчука по перерві.

45+3' Суддя дає свисток на перерву. Чекаємо на другу частину матчу.

45+2' ГОООООЛ! Аніс Амаш забиває дебютний гол за «Дніпро-1»! Новачок наніс два удари поспіль - перший заблокований захисником, а другим уже прошив Когута.

45' На трибунах помічені В'ячеслав Шевчук, Василь Кобін та Андрій Русол.

44' Когут самовіддано стрибає на м'яч і нейтралізує загрозу від Довбика.

42' І черговий фол... Бузанелло вдарив ззаду Сергійчука і «Верес» отримує право на штрафний удар біля кутового прапорця.

39' Непогану вилазку правим флангом організував «Верес». Все завершилося небезпечним прострілом у воротарський, але Валеф відіграв надійно.

37' Громов знову заробляє на собі фол. «Дніпро-1» битиме штрафний удар з 25 метрів. Довбик біля м'яча.

36' Громов хибить з вбивчої позиції! Намагався поцілити а дальній кут, та перекрутив м'яч!

34' Сваток не встигає за Кльоцом і «Верес» заробляє черговий штрафний з лівого флангу. Втім, подача пішла прямо в руки Валефу.

31' Довбик скинув під удар Амашу, але той заробив лише кутовий.

29' Досить груба гра сьогодні в Ужгороді. Мірошник мстить дніпрянам за фоли проти одноклубників й збиває Громова.

28' Едуард Сарапій підхоплює м'яч після штрафного в районі 11 метрів і лупить у штангу! 100% момент у «Дніпра-1»!

26' Гуцуляк отримує жовту картку за фол на Квасному. Хоча, не дуже зрозуміло, за що. Контакт між гравцями був мінімальний.

24' В останні хвилини значно впевненіше виглядає «Дніпро-1». Спортклубівці класно розігрують м'яч, позиційно атакують, але до якісного останнього пасу справа поки не доходить...

22' Дуже непогана діагональна передача йшла на Амаша, та Когут знову надійно страхує партнерів.

20' «Дніпро-1» створив поки що найкращий момент матчу після щтрафного! Довбик пробивав з розвороту, але Когут рятує рівнян.

19' Громов спробував увірватися в штрафний, але на підступах до майданчика його зачепив Гагун.

18' «Верес» продовжує грати першим номером. Мабуть, підопічні Юрія Вірта знову хочуть отримати найбільші в УПЛ преміальні.

15' Геннадій Пасіч спробував подати в центр штрафного, але натомість заробив кутовий.

12' Бузанелло збив Дахновського на правому фланзі. «Верес» заробляє перспективний штрафний.

10' Напівмомент у «Вереса». Вінгер рівнян намагався виконати простріл на 11 метрів, але захисник перехопив передачу.

8' Все-таки Євген Пасіч залишив поле. Замість нього на заміну з'явився Квасний.

7' Знову отримує на горіхи гравець «Вереса». Цього разу Михайло Сергійчук.

5' Гравці «Вереса» вимагають червону в арбітра за такий грубий фол. Втім, гра продовжується, але невідомо, чи Пасіч продовжить гру.

3' Моторошний епізод на третій хвилині... Під час кутового «Дніпра-1» Адамюк заїхав у голову Пасічу...

1' Матч розпочався! Вболіваємо за красивий футбол.

Стартові склади:

«Дніпро-1»: Валеф, Бузанелло, Сваток, Сарапій, Адамюк, Амаш Яніс, Піхальонок, Бабенко, Гуцуляк, Громов, Довбик.

«Верес»: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Пасіч Є., Кльоц, Кучеров, Дахновський, Лебеденко, Пасіч Г, Сергійчук.

Запасні «Дніпра-1»: Рибак, Юрчук, Кінарейкін, Логінов, Горбунов, Назаренко, Рубчинський, Кононов, Танчик, Когут.

Запасні «Вереса»: Ющишин, Квасний, Курко, Шарай С., Шарай В., Гайдучик, Шестаков, Поворознюк, Коркодим.

***

У матчі 3-го туру УПЛ зустрінуться рівненський «Верес» та «Дніпро-1». Обидві команди приємно здивували на старті сезону - дніпряни сенсаційно розгромили «Динамо» (3:0), а «Верес» здобув дві перемоги поспіль над «Чорноморцем» (1:0) та «Ворсклою» (2:1). Особливо драматичною виявилися кінцівка протистояння з полтавцями в другому турі: Шестаков забив переможний гол аж на 96-й хвилині!

Історія зустрічей сьогоднішній команд нараховує всього один матч. Він відбувся 18 вересня в рамках попереднього сезону УПЛ. Тоді «Дніпро-1» мінімально переміг (1:0). Героєм тої зустрічі став автор єдиного голу хорват Маріо Чуже, що же не виступає за дніпровський клуб, а антигероєм у «Вереса» - Михайло Сергійчук, що отримав вилучення в заключній частині матчу.