Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Динамо» розгромно поступилось «Дніпру-1». Як це було

Кияни розпочали сезон в УПЛ з розгромної поразки

Блог — Live блог
28 серпня 2022, 18:57
27

Сьогодні, 28 серпня, «Динамо» та «Дніпро-1» провели свій перший матч у новому сезоні.

«Динамо» - «Дніпро-1» - 0:3

Голи: 0:1 - 43 Сарапій, 0:2 - 55 Піхальонок, 0:3 - 9+1 Рубчинський

***

90+4' Лунає фінальний свисток. «Дніпро-1» громить «Динамо» з рахунком 3:0. Дніпряни завдали 12 ударів по воротах, в той час як кияни лише 5. За ударами в площину «Дніпро-1» теж попереду - 7:2

90+1' ГОЛ! Довбик розвернувся у штрафному майданчику киян і пробив. Бущан парирував цей удар, Назаренко зупинив м'яч, а Рубчинський добив у пусті ворота.

90' 4 хвилини компенсував арбітр

90' Дубінчак зі штрафного навісив на лінію воротарського, але Ванат пробив головою в руки Валефу.

88' Когут з дальної відстані пробив дуже неточно

87' Гармаш відривався від Бланко і входив у штрафний майданчик дніпрян, але Бланко наздогнав його та вибив м'яч у нього з під ноги.

86' Назаренко отримав жовту за фол проти Тимчика.

85' Гуцуляк увійшов у штрафний майданчик киян, але удар вийшов слабким. Бущан без проблем фіксує м'яч.

84' Гармаш навішував з лівого флангу - Валеф без проблем забрав м'яч до рук

81' Сарапій пробиває зі штрафного, але Бущан потягнув. На добиванні удар Довбика заблокували. Когут упав у штрафному майданчику, але арбітр мовчить

80' Назаренка збили на лінії штрафного майданчика, буде небезпечний штрафний

79' Заміна у «Дніпро-1». Когут виходить замість Піхальонка, а замість Танчика - Рубчинський

78' Сидорчук закидав на Кендзьору, але він в офсайді.

76' «Динамо» заробляє кутовий - Логінов перериває атаку киян.

75' «Дніпро-1» проводить чергову атаку лівим флангом, але м'яч до Довбика не дійшов. М'яч опинився ген у Ваната, але і його спроба подати у штрафний нічим не завершилася.

74' Тим часом Тимчик виходить замість Караваєва.

73' «Динамо» намагається доправити м'яч уперед, але до Ваната він так і не доходить. Зрештою, аут для киян.

72' Знову заміна: у «Дніпра-1» усе-таки не зможе продовжити гру травмований Сваток, замість нього виходить Логінов.

71' Сарапій фолить, кияни доводять м'яч до удару Караваєва, але прямо в руки Валефу.

70' Гравці «Дніпра-1» продовжують тиснути на киян, але Назаренко програв боротьбу Забарному. Від дніпрянина м'яч вийшов, удар від воріт.

68' Назаренко залишався з м'ячем й біг до Бущана, але арбітр усе одно свистить фол Сидорчука на Бусанелло. Жовта для капітана киян.

Штрафний закінчився нічим.

67' Гуцуляк занадто далеко відпускає м'яч, врізається у Дубінчака та наступає тому на ногу. Тому довелося заново взувати бутсу.

66' Сидорчук віддає на Кендзьору, але той випускає м'яч в аут.

64' Ванат замість Бєсєдіна - заміна й у «Динамо».

56' Кучер випускає Назаренка замість Громова.

55' ГОЛ! Бузанелло прострілив з лівого флангу на Піхальонка, який зробив рахунок 0:2.

51' Сидорчук з центру поля віддав на Кендзьору, який прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика, але віддав невдалий пас

49' Танчик з правого флангу подавав на Довбика, Сирота головою виніс м'яч

47' Бєсєдін з правого флангу навісив, але м'яч покинув межі поля. Буде удар від воріт

46' Другий тайм розпочався

Дві заміни у складі киян. Гармаш виходить замість Шепелєва, а Кедзьора замінює Кравченка.

Перерва

45+1' Жовта картка. Бузанелло жорстко наступив на гомілкостоп Сидорчуку.

45' 2 хвилини компенсував арбітр

45' Гуцуляк з правого флангу увірвався в штрафний майданчик киян і пробивав у ближній кут, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

43' ГОЛ! Танчик та ПІхальонок розіграли кутовий. Олександр віддав у район 11-метрової позначки, де Сарапій боковими ножицями вколотив м'яч в сітку.

42' Жовта картка. Бущан.

41' Бланко пробиває з дальньої відстані, але дуже високо

40' Буяльський прийняв м'яч у штрафному майданчику дніпрян. В один дотик він пробував віддати далі, але м'яч полетів у руки Валефу.

38' Танчик зі своєї половини поля пробував віддати довгу передачу на Довбика. М'яч перелетів Артема.

35' Жовта картка. Караваєв отримав гірчичник за відмашку проти Бузанелло.

34' Тепер момент у киян. Після кутового з лівого флангу Сирота з 11-метрів пробивав головою. М'яч зачепив поперечину й покинув межі поля.

33' Сарапій після кутового пробив головою прямо в руки Бущана

32' Бузанелло з лівого флангу прострілював, Сирота ледь не зрізав м'яч у свої ворота

31' Гуцуляк з лінії штрафного майданчику пробивав під стійку, але Бущан дотягнувся.

28' Жовта картка. Шепелєв вривався в штрафний майданчик дніпрян. В боротьбі з захисниками він впав за власною ініціативою, тому і отримав жовту за симуляцію

27' Дубінчак та Шапаренко дуже невдало розіграли штрафний. Владислав віддав пас на Шапаренка, який був повернутий до нього спиною.

26' Жовта картка. Сваток сфолив на фланзі проти Бєсєдіна і отримав жовту. Буде небезпечний штрафний

25' Піхальонок закидав у штрафний майданчик «Динамо», куди вривався Бузанелло. Йому ніхто не заважав, але він не дотягнувся до м'яча

23' Намагалися дніпряни організувати контратаку. Піхальонок мчав на половину поля киян, однак Шапаренко наступив йому на ногу.

20' Танчик навішував в штрафний майданчик киян в район 11-метрової позначки. Захисники «Динамо» винесли м'яч.

19' Дубінчак забіг в офсайд.

16' Шапаренко з лівого флангу подав кутовий, але занадто високо

15' Кравченко прострілював з правого флангу на Буяльського, який був в центрі на лінії штрафного майданчику, але Віталій невдало прийняв м'яч

14' Караваєв віддавав пас Буяльському, який вривався в штрафний майданчик дніпрян, але Сарапій виніс м'яч.

13' Заміна. Сирота вийшов замість Попова. Денис тримається за плече.

10' Попов отримав пошкодження, йому допомогу надають лікарі.

9' Навіс від Шапаренка з правого флангу, але Сидорчук головою пробиває вище воріт.

8' Громов порушив правила проти Кравченка біля кутового прапорця.

4' Шепелєв віддавав в пас в штрафний майданчик дніпрян на Бєсєдіна, але він не дотягнувся до м'яча.

3' Кравченко віддав на лінію штрафного майданчика, де стояв Буяльський. Віталій пробив головою, але удар був не дуже сильним.

1' Гуцуляк намагався прорватись з правого флангу в штрафний майданчик киян, але не зміг пройти захист.