Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Шахтар» виграв перший офіційний матч з Йовичевичем. Як це було

«Шахтар» виграв перший офіційний матч з Йовичевичем. Як це було

Змогли в другому таймі досягти результату.

Блог — Live блог
Автор — Tribuna.com
28 серпня 2022, 16:55
6

«Шахтар» та «Кривбас» провели матч у рамках 2-го туру УПЛ.

Стадіон - НСК «Олімпійський», початок гри – о 15.00.

Пряма трансляція доступна на Setanta Sports.

Онлайн:

95’ Фінальний свисток! «Шахтар» мінімально здолав «Кривбас» і здобув першу перемогу у сезоні!

95’ Момент! Бондаренко вирвався на ударну позицію, проте влучив у ближню стійку! Міг оформити хет-трик, але сьогодні не реалізував ще 2 прекрасні нагоди.

90’ 5 хвилин додала Монзуль.

90’ Мудрик на газоні, надають йому допомогу.

88’ Мудрик промчався повз суперників на своїй половині, але був зупинений чудовим підкатом Тимура Стецькова.

86’ Трубін у стрибку виніс м’яч за межі штрафного.

83’ Заміна «Кривбасу»: Дебелко вийшов замість Устименка. Підсилення атаки від Вернидуба.

82’ Невдалий навіс, потім Судакову не вдалось заробити пенальті, хоча Георгій намагався.

80’ «Шахтар» проводить «вічну» позиційну атаку. Ось Мудрик заробив стандарт - приблизно там само, звідки раніше прийшов гол.

79’ 🟡 Бондаренко зіграв високо піднятою ногою і отримав заслужене попередження.

77’ Одразу гірники скористались чисельною перевагою. Буде важко «Кривбасу» розраховувати на очки.

76’ ГОООООООЛ! Мудрик навісив зі штрафного, і Бондаренко головою пробив повз Сарнавського. Відзначимо невпевнену гру голкіпера на виході.

75’ Заміна «Кривбасу»: Банада замінив Хобленко.

75’ Одразу момент у «Шахтаря»! Мудрик пробив у дальній кут, але Сарнавський у шпагаті витягнув м’яч.

74’ 🔴 Вилучення! Татарков отримав друге попередження після того, як збив Петряка на фланзі.

73’ Петряк пробив боковими ножицями з 13 метрів - Сарнавський був по центру і забрав м’яч до рук.

71’ Заміна «Шахтаря»: Олег Очеретько вийшов замість травмованого Корнієнка.

68’ Корнієнко постраждав у боротьбі з футболістом криворізької команди. Він не зможе продовжити гру, медики виїхали на поле.

66’ Заміна «Кривбасу»: Шевченко замінив Опанасенка.

65’ Мудрик класно віддав у штрафний на Корнієнка, той прострілив, але захисник не дав Бондаренку дотягнутись до м’яча. Артем просив пенальті, але Монзуль все бачить.

63’ Заміна «Шахтаря»: Зубков вийшов замість Сікана, Бондар замінив Кривцова.

60’ Пошкодження отримав Степаненко.

57’ Бондаренко класно розібрався у штрафному, але з 7 метрів не зумів пробити повз Сарнавського! Богдан врятував гостей.

55’ Петряк хотів як Роббен, але Сарнавський впорався з його ударом практично по центру воріт.

54’ Заміни «Шахтаря»: Конопля замінив Тейлора, Корнієнко - Михайличенка. Освіжив фланги Йовичевич, адже вони справді не вражали.

51’ Трубін відбив м’яч на кутовий після дальнього удару. Корнер знову не вдався «Кривбасу».

49’ 🟡Татарков отримав попередження.

50’ Степаненко «з’їв» Хобленка біля свого штрафного, згодом вже Мудрика зупинили в центрі поля.

49’ Ух! Степаненко з близької відстані не влучив головою по м’ячу після навісу зі штрафного. Пощастило «Кривбасу»!

47’ Небезпечна атака гірників! Мудрик накрутив двічі накрутив захисника у штрафному, але не зумів пробити з гострого кута. Постріл після відскоку також заблокували.

46’ Другий тайм!

45’ Перерва після 1 компенсованої хвилини. Доволі нудні 0:0.

42’ Гірники більше володіють м’ячем у ці хвилини, хоча перевагою це складно назвати.

38’ Момент у гірників! Мудрик закинув у воротарський, але Сікан не зумів пробити акцентовано у падінні. Гідна відповідь «Шахтаря» на попередній епізод.

36’ Ого! Трубін відбив м’яч вгору після дальнього удару, і той опускався на ногу Волошину, який з 6-7 метрів не зумів влучити у площину. Кіпер навряд би врятував.

36’ Мудрик проривався у штрафний, але захисник не пустив.

33’ Сікан в офсайді, хоча було небезпечно біля воріт.

32’ Невдалий поперечний пас Михайличенка - Хобленко перехопив, проте пробив набагато вище воріт.

29’ Мудрику закинули на кут штрафного, але Сарнавський вийшов і не дав Михайлу пробити. Ще й офсайд.

28’ Небезпечно! Сарнавський помилися при передачі, після перехоплення Бондаренко вийшов на ударну позицію, але не влучив низом у дальній кут. Пробачив.

25’ Петраков і Павелко, можливо, обговорюють події на полі. Коуч збірної розводить руками, ніби питається: «Де моменти?» Бо поки нема.

24’ Фол Сікана в атаці.

24’ Тейлор непогано пробігся флангом, але знову лише корнер.

23’ Вийшло небезпечне закидання у штрафний, але захисник «Шахтаря» вибив м’яч за лицьову.

Знову безрезультатний кутовий.

22’ Кутові - 2:2.

22’ Останні хвилини проходять у позиційних атаках «Кривбасу».

19’ Not bad! Класний розрізний пас з центра поля, Волошин вийшов на ударну позицію, і Кривцов заблокував спробу.

Після гості подали кутовий, але гірники відбились.

17’ «Кривбас» не зміг провести небезпечну позиційно атаку - все завершилось неточним пасом, здається, Якимця під тиском.

14’ Після відскоку Михайличенко потужно пробив з-за меж карної зони - вище.

14’ Бондаренко заробив кутовий для гірників у наступній атаці.

13’ Волошин поборовся, відтіснив Тейлора і пробив здалеку в ближній кут - Трубін впорався.

11’ Перспективна атака «Шахтаря» завершилась дальнім пострілом Степаненка - постраждав Сікан…

10’ Непогане закидання на Мудрика, той віддавав далі, але Михайличенко був у положенні поза грою.

8’ Розіграш з кута поля - Мудрик увійшов у штрафний і з рикошетом пробив. Бондаренко замкнув м’яч на дальній штанзі, проте у нього зафіксували очевидний офсайд.

7’ Мудрик заробив перший кутовий.

6’ Одразу помітно, що «Кривбас» не відсиджуватиметься біля своїх воріт. Це тішить.

4’ Гірники тепер прибрали м’яч до своїх ніг, але без просування у небезпечні зони.

2’ Перша позиційна атака «Кривбасу». Хомченовський віддав занадто сильний пас на хід, і буде від воріт.

1’ Починаємо!

Хвилина мовчання на честь загиблих воїнів та цивільних. Пам’ятаємо!

Нагадаємо, що Юрій Вернидуб сьогодні на трибунах через вилучення у минулому матчі.

Стартові склади команд:

«Шахтар»: Трубін – Тейлор, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко – Степаненко, Судаков – Петряк, Бондаренко, Мудрик – Сікан.

Запасні: Шевченко, Пятов, Бондар, Тотовицький, Зубков, Джурасек, Кулаков, Топалов, Конопля, Очеретько, Козік, Корнієнко.

«Кривбас»: Сарнавський – Опанасенко, Вернидуб, Стецьков, Якімець – Волошин, Семенов, Хомченовський, Татарков – Хобленко, Устименко

Запасні: Кліщук, Хома, Зотько, Рябов, Попчук, Шевченко, Банада, Понєдєльнік, Дебелко, Кораблін.

У першому турі гірники поділили очки з «Металістом 1925». Попри достатню кількість моментів, команди так і не зуміли відкрити рахунок.

«Кривбас» у першому за 10 сезонів турі УПЛ мінімально поступився «Колосу». Сьогодні команда Юрія Вернидуба має ще більший тест.