Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/👑«Реал» впевнено розібрався з «Айнтрахтом» і завоював Суперкубок УЄФА

Автор — Роман Темный
11 серпня 2022, 08:03
1

Сьогодні, 10 серпня, відбувся матч за Суперкубок УЄФА.

Чинний переможець Ліги чемпіонів «Реал» здолав володаря Ліги Європи німецький «Айнтрахт» і вп'яте завоював Суперкубок Європи.

«Реал» - «Айнтрахт» - 2:0

Голи: 1:0 - Алаба, 38, 2:0 - Бензема, 65

93' Все! "Реал", що називається, на класі переграє "Айнтрахт" й завойовує перший трофей в новому сезоні! Щиро вітаємо всіх уболівальників "вершкових"! Слава Україні та Слава ЗСУ!

91' Втім, франкфуртці схоже змирилися з поразкою і Лукас Аларіо з відчаю фолить на візаві. За грубе порушення отримує навіть першу в матчі жовту картку!

90' Головний арбітр додав 3 хвилини. 3 хвилини для "Айнтрахта" на диво...

89' Буквально оточили штрафний майданчик гравці «Айнтрахт». Втім, «Реал» спокійно витримує це випробування і вже чекає на нагородження.

88' І знову та ж проблема – подача вийшла засильною...

87' Коло-Муані заробляє штрафний неподалік на правому фланзі карної зони. Ще один, один із останніх шансів для німецької команди.

85' Одразу потрійна заміна від Анчелотті. Жуніора змінив Себальос, Крооса – Тчуамені, а Карвахаля – Рюдігер.

83' Подача на дальню виявилася надто сильною. Дуже непогану можливість змарновано.

82' Камавінга досить грубо зіграв проти Лукаса Аларіо. «Айнтрахт» заробляє шанс відновити інтригу зі штрафного.

81' Кроос розчохлив гармату й спробував поставити крапку в матчі, але пробив повз ворота.

80' «Айнтрахт» з усіх сил намагається тиснути на «Реал», але з цього мало що виходить. Саме так команди входять в завершальну десятихвилинку гри.

78' Знов Ленц не встигає в своєму епізоді. Цього разу він скосив Камавінгу. Проте Олівер сьогодні судить досить м'яко, тож жовтої картки Ленц не заробив.

77' Камада віддав класний пас у вільний простір на фланзі, але Ленц уже не встигає за всіма м'ячами.

76' Вальверде залишає поле вслід за Модричем. Його поміняв молодий талант «вершкових» Камавінга.

74' Красень Карвахаль! Ленц пішов у забіг флангом, а іспанський латераль у зразковому підкаті зупинив цей прорив!

73' Жуніор та Бензема обігралися в стіночку й бразилець ледь не вийшов на побачення з голкіпером! Захисник "Айнтрахта" вчасно розрядив ситуацію, вибивши в аут.

72' «Реал» здорово атакує! Одразу кілька нагод створили за останню хвилину, але жодну не змогли довести до останнього удару.

69' Ще одна перестановка у виконанні від Глазнера. Форвард Аларіо міняє захисника Туре. Цікаво, цікаво.

68' Борре спробував вирізати пас на голову Коло-Муані, француз не дістався м'яча в боротьбі з оборонцем "Реала".

66' А ось і заміна від Папи Карло. Лука Модрич під овації з трибун покидає поле. Замість нього з'являється Родріго.

65' ГООООООЛ! «Реал» забиває вдруге! Бензема б'є в дотик з передачі Вінісіуса й прошиває Кевіна Траппа!

64' А от і момент! Кнауфф увійшов у штрафний "Реала" й шведою запустив у ближній кут! Тібо Куртуа на місці.

63' Франкфурт значно додав у позиційній грі в другому таймі, але от в заключній третині проблеми, поки що.

61' БУМ! Каземіро дали пробити з 14-ї зони і він влучає в поперечку! Було дуже близько!

60' Перегони щойно влаштували по два гравці від обох команд. Вінісіус та Вальверде мчали за м'ячем, але захисники «Айнтрахта» виграли дистанцію.

58' Олівер Ґлазнер розраховує поміняти плин гри і виконує подвійну заміну. Маріо Гетце міняє капітана Себастьяна Роде, а Коло-Муані – дещо тьмяного сьогодні Ліндстрема.

57' Як же гравці «Реала»  майстерно розбивають пресинг. За цим можна спостерігати вічно.

55' Шанс для «вершкових»! Віні Жуніор отримав м'яч в зоні 11 метрів, пробив не надто вдало, по центру, тож Трапп впорався з цією задачею.

53' Роде спробував віддати проникаючу передачу в штрафний майданчик, але Ліндстрем, що приймав м'яч знову опинився в офсайді.

51' Каземіро – монстр! Ліндстрем на швидкості вривався в карний майданчик з правого флангу, але бразильський опорник в ідеальному підкаті виборов м'яч!

49' «Айнтрахт» активніше розпочинає другу половину. Авжеж, бо їм потрібно відігруватись.

46' Звучить свисток про початок другого тайму!

Перерва

45+1' Свисток на перерву. Відпочиваємо 15 хвилин і подумки повертаємось у Гельсінкі, бо буде гарячий другий тайм!

45' Майкл Олівер додав одну хвилину до першого тайму.

43' «Вершкові» заробили кутовий в метрах 30 від воріт. Вальверде наважився на удар, але влучив у стінку.

42' Каземіро теж у справі! Опорник «Реал» вирішив бахнути з дальньої відстані – Кевін Трапп фіксує м'яч у руках.

41' Ще один супермомент! Тоні Кроос віддає шикарний пас на 11 метрів Каріму Бензема, француз пускає м'яч поруч зі стійкою!

39' «Айнтрахт» одразу намагається чимось відповісти. Пішов крос на Борре, але виграти боротьбу в габаритного центрбека йому не вдалося.

38' ГООООООЛ! «Реал» відкриває рахунок в матчі за суперкубок! Алаба забиває в пусті ворота після розіграшу з кутового!

37' Вінісіус Жуніор, який момент! Нарешті отримав він простір, змістився в центи і прицільно пробив у дальній кут, Трапп кінчиками пальців витягнув!

36' Соу з центра поля виконав діагональ на Ліндстрема, але скандинав опинився в положенні поза грою.

34' Вау. Феде Вальверде знову пішов сам одразу на кількох гравців, спробував ще раз заробити корнер, але цього разу не вдалося.

33' Ленц і Карвахаль знову зустрілися на полі. Цього разу вже очевидне порушення від Ленца, він наступив іспанцю на ногу. Буде штрафний удар.

31' Ліндстрем спробував свої сили дальнім ударом, але одразу двоє гравців "Мадрида" заблокували постріл.

30' Цікавий епізод. Бензема пройшов Тута біля краю поля, захисник «Айнтрахт» почав притримувати Каріма, але арбітр проігнорував.

29' Більше дісталося саме гравцю «Айнтрахта», тож поки що він побудував за межами поля. А от Карвахаль в повному порядку.

28' Потужне зіткнення в центрі поля. Карвахаль та Ленц на газоні, схоже, без лікарів не обійтися.

26' Якщо німецька команда очевидно робить ставку на швидку контратаки, то «Реал» продовжує гнути свою лінію та просуватися виключно позиційними наступами.

24' Класна атака від «Айнтрахта»! Спершу Камада віддав на хід Ліндстрему і той не зміг прострілити, а потім м'яч опинився в Кнауффа й той таки прострілив, але неперевершений Куртуа читає гру.

21' Каземіро врізав по ногах Рафаелю Борре. Поки що без жовтої картки для бразильця.

19' Знову «вершкові» зайшли в карний майданчик суперника, але цього разу довести справу до удару не вдалося. Модрич неочікувано схибив пасом на Вінісіуса.

17' Знову Віні Жуніор! Бразилець завершував чудову атаку віялом мадридців, навіть пробив повз Траппа, але захисник виніс м'яч із лінії воріт!

15' Ох! Вінісіус відгукнувся на діагональ з глибини і полоскотав нерви німецьким фанам, майже здійснивши авантюрний прохід по лицьовій лінії!

14' Знову КУРТУА! Ще одна класна контратака після перехоплення від німців! В результаті Камада опинився один в один проти воротаря, але бельгійська стіна непохитна!

12' Тібо Куртуа! Воротар «Реала» демонструє, що він досі в чудовій формі, відбиваючи непоганий удар Ліндстрема! Щоправда, нападник «Айнтрахта» знаходився в офсайді.

10' Нарешті «Айнтрахт» хоча б деякий час зміг потримати м'яч. Але переможці Ліги Європи вирішили швидко перейти у вертикальну атаку й втратили володіння.

8' Ого! Вальверде знову активний, у протистоянні одразу з трьома опонентами (!) він примудрився заробити кутовий.

7' Вальверде спробував прорватися правим флангом, але Ндіка якісно відпрацював позиційно.

4' Була спроба контрвипаду від номінальних гостей, але Кроос вчасно підстрахував в опорній зоні.

2' «Реал» обережно контролює м'яч на старті поєдинку.

1' Битва за Суперкубок розпочинається стартовим свистком Майкла Олівера!