Tribuna/Футбол/Блоги/Лайнсмен з УПЛ/Збірна Бразилії в Фіналі Кубка Америки! Один Мессі в полі не воїн?

Збірна Бразилії в Фіналі Кубка Америки! Один Мессі в полі не воїн?

Чи то я давно не дивився класних ігор, чи то просто засумував за великим футболом, але я максимально закайфував від півфіналу Кубка Америки Бразилія - Аргентина. А може, я просто дуже чекав на цей поєдинок :) Уявіть собі - за останні 20 матчів проти Бразилії Аргентина виграла лише 5, а ще 3 звела у нічию. 5-3-12 - така собі статистика, особливо якщо взяти до уваги давню ворожнечу між командами. Саме тому на звітний матч збірна Бразилії виходила у ранзі фавориту і, давайте говорити відверто, не дала створити супернику майже нічого і перемогла «на класі». Величезну роль в цьому...

Автор — VovaVovovich
3 липня 2019, 07:00
2

Чи то я давно не дивився класних ігор, чи то просто засумував за великим футболом, але я максимально закайфував від півфіналу Кубка Америки Бразилія - Аргентина. А може, я просто дуже чекав на цей поєдинок :)

Уявіть собі - за останні 20 матчів проти Бразилії Аргентина виграла лише 5, а ще 3 звела у нічию.

5-3-12 - така собі статистика, особливо якщо взяти до уваги давню ворожнечу між командами.

Саме тому на звітний матч збірна Бразилії виходила у ранзі фавориту і, давайте говорити відверто, не дала створити супернику майже нічого і перемогла «на класі».

Величезну роль в цьому відіграв Дані Алвес, який просто бездоганно провів перший тайм і створив величезний заділ для перемоги своєї команди. Здавалось, що Бразилія буде грати через свій лівий фланг - там несподівано вийшов реактивний Алекс Сандро, а протистояв йому номінально центральний захисник Хуан Фойт.

Проте, «селесао» обрали собі іншу жертву - Ніколаса Тальяфіко, якого вони крутили як хотіли увесь перший тайм. Можливо, так сталось, бо на лівому фланзі Аргентини грав також Маркос Акунья, який майже не відігравав в захисті, та і в нападі був несильно корисним.

До того ж, Тальяфіко отримав жовту вже на 9 хвилині, через що йому потрібно було грати ще обережніше.

Збірна Бразилії почала матч дуже агресивно, з дальніми закиданнями на Фірміно і фірмовими проходами Дані Алвеса. Один з таких проходів і закінчився голом - найтитулованіший гравець світу забрав м‘яч у Мартінеса, гарно обмотав Паредеса і віддав на пас на фланг. Зазвичай там бігав Жезус, проте саме в цей момент Габріель помінявся позиціями з Фірміно, «скаузер» прострілив на «городянина» і той спокійно відправив м‘яч у сітку.

«Пентакампеонес» на куражі продовжили бігти вперед, але в першому таймі забити їм вже не вдалось.

Були декілька перспективних атак і в збірної Аргентини, проте було таке відчуття, що це гравці молодіжної команди на оглядинах скаутів - кожен хотів чимбільше намотати, накрутити - а навіщо? В атаці «біло-голубих» не було взаєморозуміння, через що вони ніяк не могли довести атаку до логічного кінця. До того ж, вдало фінтуватись виходило лише у Ліонеля Мессі, який, як мені здалось, розчарувався у своїй команді і хотів зробити усе сам.

Найнебезпечніший момент збірної Аргентини - удар головою Серхіо Агуеро, і то після навісу з штрафного.

По іншу ж сторону, збірна Бразилії максимально компактно грала в захисті і, здається, контролювала усі атаки суперника.

Дуже корисним був Каземіро, який пропустив попередній матч з Парагваєм. На жаль, в «жовто-синіх» поки що немає опорника, як й міг би якісно замінити гравця «Реалу», тому він є одним з найбільш затребуваних футболістів своєї збірної.

В другому таймі Аргентина вже забігала швидше, було навіть декілька цікавих моментів, проте Де Пауль занадто хотів вдарити і лупанув вище, а удар Мессі прийняла на себе стійка.

Я піймав себе на думці, що і Агуеро, і Мессі, І Мартінес провели класний матч, вони діяли небезпечно і креативно, проте разом вони не зробили нічого, крім вже згадуваної атаки з невдалим ударом Де Пауля.

Це проблема тренера чи самих гравців? Як думаєте?

Бразилія ж провела ідеальний другий тайм - вони віддали м‘яч Аргентині, проте до воріт її не підпустили ні разу. Знову хочу відзначити класну гру захисту «жовто-синіх», дуже вже вони злагоджено і впевнено контролювали свої зони.

Здавалось, що поодинокі контратаки Бразилії ні до чого путнього не проведуть, так само подумав і Габріель Жезус і побіг сам вирішувати ситуацію. Форвард пройшов Песелью, потужно відтіснив Отаменді, обмотав Фойта і віддав на самотнього Фірміно - 2:0!

Прикольно, що деякі футболісти побігти радіти голу разом з Габріелем, а не Роберто :)

Після цього Аргентина повністю втратила впевненість і атакувала хіба що за інерцією.

Навіть заміни команді не допомогли, хоч і були спрямовані максимально на атаку.

Тепер збірна Бразилії відправляється до Фіналу, а Аргентина буде чекати на суперника за 3 місце.

Найкращим гравцем матчу, на мою думку, став Даніель Алвес, хоч як би я його і не не любив :)

Саме його запал дав Бразилії потрібний настрій і саме він став лідером команди в цьому матчі. Також дуже класно зіграв Габріель Жезус, можна дати йому приз глядацьких симпатій :)

Найгіршими ж гравцями матчу стали відразу декілька футболістів:

1. Вілліан. Легенда Махачкали взагалі не зміг влитись в гру і тільки псував атаки команди. Я згоден, що Евертон грав не надто впевнено, проте він все-таки грав. Невдала заміна від Тіте, це точно.

2. Леандро Паредес. Гравцю «ПСЖ» виділили надважливу роль - тримати центр поля. Грати обережно, не втрачаючи позиції? Нііі, краще літати в підкати і лишати свою зону вільною, так набагато веселіше 👍

3. Маркос Акунья. Чи була взагалі якась небезпека з лівого флангу Аргентини? Неа.

4. Захист збірної Аргентини. Здається, що перед матчем не було ніяких установ - хто кого опікає чи хоча б яку зону тримає. Захисники просто бігали за м‘ячем і не знали, що їм робити.

Підсумовуючи, можу сказати, що збірна Бразилії впевнено переграла суперника і гідно пройшла до Фіналу.

Як ви думаєте, хто буде їхнім суперником за золото?