Tribuna/Футбол/Блоги/Запорізький футбол і не тільки/МФК Металург поступається вдома Таврії

МФК Металург поступається вдома Таврії

Вчора 26 вересня був зіграний матч 4-го туру другої ліги, в якому запорожці поступилися в рідних стінах гостям з Сімферополя.

Автор — Дмитро Горін
27 вересня 2020, 13:25
1

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, команди нічим не хотіли поступатися один одному і віддавалися матчу на будь-якій ділянці поля. Під кінець тайму гості заробили стандарт, м'яч пішов низом у штрафну, де трапився рикошет від нашого захисника Владислава Боброва, після цього рикошету м'яч по дузі залетів у ворота, 0:1. Другий тайм вже активно почали гості, яким вдалося забрати ініціативу у свої руки. Другий гол прийшов під копірку з першим: Навіс зі стандарту Котляров виходячи на м'яч зіткнувся з Бобровим, і від нашого захисника м'яч знову залетів у ворота. Дублі бувають різними. Таврія зупинятися не збиралася і продовжувала натиск. На 73 хвилині запорожці не встежели за нападником гостей Кривичем, той без проблем зробив рахунок 0:3. Металургам вдалося забити гол пристижу: Сарапій класним дальнім ударом скоротив відставання, але часу залишалося мало, в результаті гостям вдалося знову зробити різницю в три м'ячі: відмінну комбінацію точним ударом у гостей завершив Роман Бочак. Як підсумок рахунок 1:4, дуже невиразна гра з суперником з лідируючої групи. Проблема з форвардами в команді залишається відкритою. Наступний матч ми будемо грати на виїзді, в суботу 3 жовтня, поїдемо в гості до маріупольського Яруду.